Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramra fel lehet tenni...

Instagramra fel lehet tenni olyan statisztikát, ami mutatja a látogató IP-számát?

Figyelt kérdés
Nekem nincs ilyen oldalam, azt sem tudom, hogy alapból milyen statisztika van rajta, bár olyan válasz már elhangzott egy korábbi kérdésre, hogy látni-e, ha valaki megnézi az oldalt, és arra az volt a válasz, hogy nem. Viszont a blogoknál fel lehet tenni ilyen mindent látó statisztikákat (akár rejtetten is), ebből gondolom, hogy talán az Instagramnál is lehetséges ez.

2014. jún. 2. 23:01
 1/7 A kérdező kommentje:
IP-címet akartam írni, nem tudom, hogy sikerült számot írnom.
2014. jún. 2. 23:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem tehetsz fel oda csak képet és videót.Semmilyen olyan oldalra amit nem te hoztál létre nem tudsz feltenni ilyet.
2014. jún. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De akkor a blogoknál miért lehet? (közismert blogos oldal) Azt sem én hoztam létre, de ott a html forrás szerkesztésnél van rá lehetőség, hogy bemásoljak statisztika kódokat. Akkor ezek szerint az Instagramnál nincs ilyen.
2014. jún. 14. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
a blogot azt te hozod létre tehát te írod meg a tartalmat az instagramnál pedig csak feltölteni tudsz de a forráskódot nem tudod módosítani
2014. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már tiszta :)
2014. jún. 14. 11:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Még azt hadd kérdezzem meg, hogy a twitteren és a tumblr-on elhelyezhető ilyen statisztika? Nekem egyik sincs.
2014. jún. 14. 15:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt például most találtam:


[link]


Akkor lehet, hogy ennek a segítségével pl. a twitteres oldal tulajdonosa látja az IP címemet?

2014. jún. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!