Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a Battle....

Nem tudok belépni a Battle. Net accountomra miért?

Figyelt kérdés
Már talán egy fél éve nem használtam a battle.net-et és most mikor kedvet kaptam egy kis hearthstone-ozásra egy hibaüzenet jelent meg miszerint "your account have been locked" majd annak rendje és modja szerint egy új jelszót akartam késziteni mikor ez dófogadott engem "You have made too many unsuccessful attempts. In order to continue the password reset process, please contact Customer Support." Ezellen mit lehet tenni ? Eggyáltalán van megoldás vagy kezdenem kelle egy új acc-ot ? Helyesbitek mobil használata nélkül meg lehet e ezt oldani?

2014. jún. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ott írja, hogy mit lehet vele tenni.

"contact Customer Support"

2014. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írj a supportnak. leírásból én arra asszociálnék hogy valaki megpróbált belépni az accountodra, de mivel nem ismerte a jelszót a sok próbálkozás miatt lezárták az accot.
2014. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel elég járalan vagyok ebben a témában + az anolom se a alegjobb ezért valaki megtenné hogy részletesebben leirná hogy s mint zajlik ez a folyamat?
2014. jún. 3. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:

1.) Nem jó az angolod? Ne használd a webet!

2.) Megírod, hogy nem te akartál betörni a fiókodba, és leírod a mail címed, amivel regeltél, hogy küldjék el rá az új jelszót.

2014. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már elnézést de nem azt mondtam hogy nem tudok angolul hanem azt hogy még van rajta mit dolgozni emelett azt szeretném ha valaki R É SZ L E T E S E N irná l mit kell tegyek nem csak odahánnya hogy id meg nekik.
2014. jún. 4. 15:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben már nincsen ond ugylátszik kaptam még egy lehetőséget egy napra rá és igy már mindent meg tudtam oldani gond mentesen de igazán jó lenne ha valaki mégis leirná ezt a folyamatot ha nem is miattam hátha valaki aki ezzel a problémával küzködik ide tévedne .
2014. jún. 4. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!