Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! Mi ez a levél a...

SEGÍTSÉG! Mi ez a levél a TeszVesztől? HELP!

Figyelt kérdés

Nem is voltam teszveszen,egy ideje szüleim megtiltották,hogy teszveszezzek :S,mert valaki átvert.Kéthónapja nem is voltam fent.Erre ma ez van:


Értesítünk, hogy a korábbiakban fizetős szolgáltatást vettél igénybe a TeszVeszen. Ezen szolgáltatás(ok) díja(i)t ki kell, hogy számlázzuk neked. Ez azt jelenti, hogy hamarosan számlát állítunk ki az igénybe vett szolgáltatás(ok) utáni díj(ak)ról.


A hónap 15. napján számlát állítunk ki. Kérjük, hogy a számla kiállításáig ne utalj át pénzt! A számla a hónap 15. napján készül el, ekkor elérhetővé válik a Saját oldalaim -> Számlázás -> Egyenlegtörténet oldalról. Az adott számlán szereplő összeget kell majd átutalnod, de csak a hónap 15. napja után!



TeszVesz-egyenleged az előző számla kiállítása óta: -325 Ft


Fenn se voltam,de még bankkártyám sincs,vagy mit kell kifizetni,mi van?ÁÁÁÁ!Engem itthon megölnek ha ez kiderül.Mi lehet ez?Fent se voltam két hónapja.


HELP!


2010. jan. 1. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a TeszVesz-szel lépj kapcsolatba minél hamarabb és kérdezd meg, hogy konkrétan miről van szó. Ők mindent meg tudnak nézni, elvileg még az IP címet is vissza tudják nézni, hogy valóban Te voltál-e, vagy valaki más a Te nevedben.
2010. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát, engem is megölnének ha kiderülne hogy 325 Ft-ot kell fizetnem. Egyébként miért is nem a Teszvesz-nél kérdezősködsz? Mi honnan találjuk ki hogy miért kell fizetned? Telepatákat itt nem találsz ;-D.
2010. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes leolvasni az ÁSZF-et, meg a GYIK-et.


valószínüleg ezek eladási jutalékok, és feltöltési díjak lesznek.

Ezt mindenki fizeti, ha használja a szolgáltatást. Nem titkos dolgok ezek.


Érdemes majd kifizetni, mert különben gyorsan tízezres költség lesz belőle....

2010. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!