Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy màsik gépröl...

Ha egy màsik gépröl szeretnék "bemenni" a sajàt E-mail cimemere, milyen procedùràt kell követnem? (Ugy értem, hogy el akarom olvasni a sajàt üzeneteimet)

Figyelt kérdés
Microsoft, outlok, segitség, ordinàtor e-mail adresse

2014. jún. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen postafiókod van?

Ha webmailen is elérhető (és nem törölteted az e-maileket POP3-elérésnél) akkor egyszerűen bejelentkezel a webmail fiókba, és láthatod az üzeneteidet. (A hotmail kulcsszó erre enged következtetni.)

Ha csak POP3-mal használható fiókod van, az már keményebb dió.

2014. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de... Sajnos teljesen hülye vagyok számítógép-ügyben, úgyhogy ezeket a szakkifejezéseket sem értem.

Az E-mail címem XY@hotmail.fr, Outlook és Microsoft amiknek (állítólag) a "kliense" vagyok.

Az az igazság, hogy egyszer már sikerült a lányom gépéről betalálni magamhoz, de sajna már halvány segédfogalmam sincs, hogy mit csináltam, mit töltöttem ki, mit nyomkodtam be stb.

Az a helyzet, hogy rengeteget kell használnom az internetet, közvetve bár, de elengedhetetlen a munkámhoz.

Mostanában elég sokszor nem leszek itthon, és ahol nincs Wi-Fi (jól írtam? :D) csak "rendes", konnektoros gép, onnan nem tudom megnézni a beérkezett üzeneteket, pedig fontos lenne.

Tudsz segíteni?

2014. jún. 5. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Felmész a hotmail.fr vagy hotmail.com oldalra, majd ott értelemszerűen bejelentkezel (jobb oldalt beírod az e-mail címedet és jelszavadat).

Minden gépről meg tudod nézni az e-mailjeidet, ahol van internet. Mindegy az, hogy wifi, vezetékes, vagy GPRS, a lényeg, hogy internetkapcsolat legyen.

2014. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Simon, Te a mentőangyalom vagy!

De most komolyan... Sikerült!

Igazán köszönöm a válaszokat. :)

2014. jún. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!