Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem megy alig semi...

Miert nem megy alig semi internetes dolog?

Figyelt kérdés

The requested URL /watch was not found on this server.


Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. es meg egy csomo ilyeneket ad ki ali megy, ujbol tetem a google chromot de igy sem megy valamit kiad hogy toltsek le survey listel es hogy fizesek valami securyti nem tumom mire.Mi lehe ez mi lehet a megoldas?



2014. jún. 5. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Törlöd az illetéktelen reklámprogramokat és böngésző beépülőket a gépedről aztán felraksz egy AdBlock-ot.

G.

2014. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] ilyent is kiad kerlek magyarazd el jobban hogy mit toroljek es hol talalom ezeket , ask search ilyeneket mondasz?
2014. jún. 5. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne privátban, mert abból senki más nem tanul!

(Utólagos engedelmeddel itt a kép, amit küldtél: [link] )

Szóval: Ez egy nagyon genya fajta trójai. A célja, hogy letöltsd az általa ajánlott ganajt aztán meg tedd azt amit az mond (ez többnyire fizetésben valósul meg vagy csak simán spyware-t töltetnek le veled).

A kiirtásához valami jóféle vírusirtó kellene, pl. Avast. Elsőnek tedd fel, indítsd vele egy boot-vizsgálatot, aztán írd le, hogy lett-e eredménye a dolognak.

G.

2014. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha nem kattintok ra es nem toltom ki nem kel fizesek, Malwarebytes-em van avast nem mukodik

[link]

2014. jún. 5. 18:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Eset antivirusom volt majd mikor lejart nem tudtam meghoszabitani , en is az avastot szeretem es gondoltam akkor kicserelem avastra de nem megy igy a malwarebytest tetem ami nem eszlelt semi trojait, tovabb egyeb megoldas?
2014. jún. 5. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Tölts le egy normális Avast verziót:

[link]

G.

2014. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Innet toltotem de meg egyszer mebprobalom.
2014. jún. 5. 18:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Huuu ha hat ez mukodot eddig pegig nem , 6 kerdest tetem fel ere a problemara es most mukodik az avast egy kerdesbol megoldodik a regebbi , na jo es akkor most futatom hogy kerese meg azt a trojait .
2014. jún. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!