Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltok valakit facebookon...

Ha letiltok valakit facebookon tudni fogja?

Figyelt kérdés
Ha korábban üzenetet is küldött aztán eltünök a levelezéseiből és megint írni akar nekem úgy látja, hogy elküldte, de én nem kapom meg?Vagy a korábbi levelezésünk törlődik nála??

2014. jún. 8. 00:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet nem egészen értelmes, amit írtam a kérdés, hogy az eddigi levelezésünk törlődik nála és aztán már nem tud írni nekem?? Vagy megmaradnak az üzenetek csak nem tud rákattintani a nevemre és még tud írni csak nem kapom meg???
2014. jún. 8. 00:58
 2/13 anonim ***** válasza:
amit eddig írtatok az megmarad.. de többet nem fog már látni nem látja a kommenteket amiket írsz stb
2014. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ha megmarad a levelezéseiben amit írtunk aztán látni fogja, hogy már nem tud írni nekem?
2014. jún. 8. 01:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Levelezés megmarad vagyis amit írtatok egymásnak, csak nem látja majd a képedet, és nem tud rád menni. Ennyi.
2014. jún. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
észre fogja venni .úgy hogy elkezdhetsz félni
2014. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor egyből tudni fogja, hogy letiltottam? nem tud már írni nekem? ugyse, hogy én azt már nem kapom meg? nem szeretném, hogy tudja, hogy letiltottam :// (erre nem kérem azt a választ, hogy akkor ne tiltsd le xD)
2014. jún. 8. 01:47
 7/13 A kérdező kommentje:
majlát róbert köszi látom érted a problémátXDD
2014. jún. 8. 01:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha írni akar neked, akkor tuti észre fogja venni, ugyanis egyrészt nem tud írni (nem engedi elküldeni az üzit és visszadob), másrészt a profilodat se látja többé. Legegyszerűbb, ha nem tiltod le.
2014. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet egy másik verzió is.. ha le rejted chaeten magad előtte sosem fogja látni hogy fent vagy ..
2014. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bár ha ír neki és ő meg elolvassa, akkor azt még mindig látni fogja és ha nem válaszol, akkor abból lesz a balhé és így tovább.
2014. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!