Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be tudnak ide támadni?

Be tudnak ide támadni?

Figyelt kérdés

Facebook-on csináltam egy klubot, amit úgy lehet megcsinálni, hogy a klubom jelenjen meg, ami ugyanúgy néz ki, mint az én profilom. (Facebook használata, mint: xxy (ez a mondjuk a klubom neve).


És, ha a klubomat használom, akkor nem látom (nincs ott alul a chat), és fent nem jelzi ki, ha valaki bejelölt ismerősnek, vagy írt, vagy mások csoportjában közzétett valaki valamit. Csak akkor, ha az én saját profilomat használom. Facebook használata, mint: sajtos kenyér pl.


Akkor ezek szerint semelyik ismerősöm nem tud ilyenkor like-ni, vagy kommentet írni a klubomba, ha azt használom, mintha a profilom lenne.


Tehát olyan végül is, mint egy blogspot.



2014. jún. 8. 02:12
 1/4 A kérdező kommentje:
És ilyenkor azt csinálok, azt linkelek be, amit én akarok. Persze senki nincs a klubomban felvéve.
2014. jún. 8. 02:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmagyarázom érthetőbben, akinek esetleg zavaros lenne: Tehát, ha a klubomat használom, akkor fent a nevem helyett az xxy név van, ami a klubom. Ott vannak ugyan az ismerősök bejelölése, levél, meg a földgömb funkciók, de csak akkor jeleznek, hogy történt valami, ha átlépek az én profilomra, tehát: facebook használata, mint: sajtos kenyér.
2014. jún. 8. 02:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom oldalt hoztál létre. Az nem olyan mint a rendes profil ezért nem látod a chatet meg a többit.
2014. jún. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a többiek látják, mit linkelek be oda, ha azt használom, mint profilt?
2014. jún. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!