Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadoznak a videók?

Kati Tibor kérdése:

Miért akadoznak a videók?

Figyelt kérdés

Néhány videónál ez a problémám:

Beindul a videó tudom nézni is egy kicsit de utána elkezd töltögetni és minden 2 másodpercben tölt a videót igy nem tudom normálisan nézni de az a fura hogy ez csak néhány videónál vann.Mi lehet a gond? Amikor azt mondom hogy töltöget azt ugyértem hogy a videó nem akadozik hanem minden második másodpercbn tölt egy kicsit.



2014. jún. 8. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Interneten? Mert akkor a terjedelmesebb, illetve jobb minőségű videókhoz gyenge az internet hozzáférésed.
2014. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha leveszem a minőséget a legalacsonyabre akkor is ez van
2014. jún. 8. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:

De az még lehet a lassú net miatt. Milyen interneted van?

A gép konfigja erős? Flash Player és ilyesmi a legújabb verzió van fent a legújabb böngészővel együtt? Rendszer milyen? Mindig is ezt csinálta az ilyen videóknál?

2014. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Internetem Adsl a gépem konfiga nem a legerősebb de régen nem csinálta ezeket a vidókal csak most.
2014. jún. 8. 15:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Ajaj, szinte tudtam. Akkor szinte biztos hogy az internettel van a gond. Az ADSL egyébként sem a legjobb, hát még ha van valami vonalprobléma is, vagy egyéb.

Mérj egy sebesség tesztet a [link] -en a székesfehérvári szerveren és nézd meg mennyi. Ha 7-8 Mbit/s-nél kisebb, akkor nem csoda, hogy a nagyobb videókat nem bírja. Még nekem is néha várni kell a 15 megás netemmel.

2014. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem a netem a probléma a netem megfelelő 10 és 11 mb de ami azt illetti nem a legfrisebb flash player van fent a számitógépemen de nem tudom frisitenni mert amikor elindul a telepités akkor nem telepit semit nem is megy a vonal semit sem mutatt a telepitő ablak bejön de tök sötét az egész nem telepitt semit sem tök mindegy meddig várok kérlek ha tudtok segiteni segitsetek mert szerintem ez lesz a ludas.
2014. jún. 8. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugye nem Windows XP-ről van szó? Mert azokon az új flash playerek meg a java új verziói már nemigen futnak, főleg nem stabilan.

Meg gondolom netes verziót próbáltál, ami szintén nem jó, mert először letölti meg .... stb.


Innen az offline verziók közül tölts le egyet, ha lehet a legújabbat:

[link]


A "Flash Player archives" cím alatt találod meg őket, ahol a figyelmeztetés is van, onnan töltsd le.

2014. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm müködik illetve most már adózot egy másik problémám is néhány videónál most már elég érdekes módon felugrik hd-ra utána pedig a minőségnél (ahol lehet állitani azokat) ott mindegyik szürkén van máss szóval nem elérhető minek van ez?
2014. jún. 9. 11:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes. Más böngészővel is ezt csinálja? Mert nem hiszem hogy a flash player hülyült volna meg ennyire.
2014. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnézem.Lehet hogy csak az opera ilyen hülye.
2014. jún. 10. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!