Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri ncore meghívót venni?...

Megéri ncore meghívót venni? Tudtok más torrent oldalakat?

Figyelt kérdés
Nem tud nekem küldeni senki, de találtam olyan embert aki 2000ért adna. Szerintetek megéri? Tudtok még más torrent oldalakat, ahol nyílt regisztráció van?

2014. jún. 9. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

NEM!

Nem is lehet árusítani.

2014. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog küldeni. Lenyúlja a pénzed, aztán nézhetsz. De csak hajrá!;)
2014. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megérni megéri( ha személyesen ismered és megbízol benne), de nem létezik, hogy nincs egy ismerősöd aki tudna küldeni. Ezer forint 1 havi prémium tagság/sms/ és 50 pontért küldhet meghívót, meg még ő is jól járhat a prémiummal.
2014. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem kockáztatok. Nem tudnak mert nincs elég pontjuk. Tudtok más torrent oldalt mondani?
2014. jún. 9. 12:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudnak mert nincs elég pontjuk" A hármas leírta hogy prémiummal 50 pont a meghívó, nem igaz hogy annyi sincs nekik. Te kifizetsz neki egy hónap prémiumot és küld meghívót.
2014. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bigtorrent
2014. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A xiber-pont-be oldalon (nem enged linket berakni) még egy hónapig szabad és ingyenes regisztráció van.
2014. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*xider, bocs elírtam
2014. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!