Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitség! Feltöltöttem youtube...

Segitség! Feltöltöttem youtube-ra egy jogvédett videót! Lent több (? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy feltöltöttem egy jogvédett videót, és kaptam egy figyelmeztetést hogy 3 olyan után törlésre kerülhet a csatornám!! nem olyat hogy harmadik személy vagy mi, hanem videókövetelés vagy mi és ezért nem tudok feltölteni 15p-nél hosszabb videót, és a szerzői jogi figyelmeztetéseknél a zöld pötty az piros lett, és most azt írja nem megbízható a fiókom. Hogy lehetne ezzel valamit csinálni? Viszontbejelentésnek nincs értelme, hiszen itt én voltam a hibás, nem rendelkezem semmilyen joggal. Tudom hogy 6 hónap múlva lejár, de szeretnék továbbra is keresni pénzt a videóimmal. :) Aki tud segítsen, fontos lenne nekem!!

2014. jún. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Másik emailcímmel és másik telefonszámmal csinálhatsz új csatornát, ezt többször is eljátszhatod, pontosan nem tudom, hányszor. Úgy emlékszem, én háromszor is megcsináltam, családtagok telefonjait felhasználva. A büntetett fiókoddal nem tudsz mit kezdeni, az mehet a levesbe, vagy kivárod a fél évet.
2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
biztos hogy nincs más mód rá?
2014. jún. 11. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van is, én nem tudok róla.
2014. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá mód, a YouTube nagyon g€ci. Vagy csak nagyon tisztességes. Egyre megy.
2014. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!