Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb internet szolgáltató...

Legjobb internet szolgáltató Németországban?

Figyelt kérdés

Münchenben a belváros környékén melyek a legjobb szolgáltatók?


Stabil, extra telefon és/vagy TV szolgáltatás nélküli internet kapcsolatot szeretnék.



2014. jún. 12. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem Kabeldeutschland van. 32mbit, alapvetoen nincs vele gond.
2014. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez volt 2012-ben:


binary


A German cable operator, Kabel Deutschland (KD), claims to have become the “first” in the world to “successfully achieve” a broadband download speed of 4700Mbps (Megabits per second) during one of their real world field tests.


Nem semmi...

2014. jún. 12. 22:44
 3/8 A kérdező kommentje:

Kicsit kutakodtam a Kabel Deutschland körül.


Alapból Wi-Fi-s routert adnak havidíj nélkül, de ha használni akarod a Wi-Fit akkor extra havidíjat kell fizetni és akkor olyan router-t kapsz, amelyiknek a menüjéből nem hiányzik a WLAN opció.

2014. jún. 13. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
hat ezt nem tudom, nekem a pinceben van a routeruk, ott osztom szet a halozatot a hazban kabelen. mondjuk egy wifi-s router nem egy nagy osszeg.
2014. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt a 32Mbit-es sebességet milyen csomaggal hozza?


Csak azért kérdezem, mert nem látok ilyen csomagot.

2014. jún. 16. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:

most megneztem, es tenyleg nincs mar 32Mbit. tavaly meg volt.


Egyebkent en azt tervezem hogy atallok 100Mbitre, nehany heten belul otthonrol is fogok neha dolgozni, jol fog jonni.

2014. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

OK, köszi.


Néztem az oldalukon, elérhető az összes szolgáltatásuk a lakcímemen. Kb. mennyi idő lehet amíg bekötik/engedélyezik a címemre a netkapcsolatot?


Elvileg csak egy kábel TV dugó kell, amire rádugom a modemet és kész, nem? Személyesen nem fog kijönni senki, csak postán elküldik a modemet, vagy hogy működik ez náluk?

2014. jún. 16. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:

nalam a pincebe bejon egy foldkabel, az bemegy egy erositobe, onnan meg szerintem egy splitterbe (vagy forditva ebben nem vagyok biztos) es onnan megy a kabelmodembe a halozat. A kabelmodem egyben router is, es az osztja szet aztan a haz belso halozataba, ez utobbit en csinaltattam epitkezeskor, szamitva ra hogy a pincebe megy majd a net.


Hogy nalad pontosan hogyan lesz kiepitve azt nem tudom, de szerintem mindenkeppen kijon a szerelo. Eleg gyorsak is egyebkent, van egy alvallalkozo ceguk, amikor megkotottem a szerzodest a neten, nemsokara hivtak is es nehany napra ra kaptam szerelesi idopontot.


Alternativa lehet meg barmelyik tetszoleges szolgaltato DSL csomagja. Ott biztos van olyan ahol csak postaznak, korabban olyanom is volt meg a berlakasban.


Keress DSL osszehasonlito oldalakat.

2014. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!