Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kép visszakeresésre?

Facebook kép visszakeresésre?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy új lapon megnyitott kepet küld el nekem fb ről, akkor a link melyik részét kell belinkelnem hogy az illető profiljára jussak?

#kép #Facebook #profil #visszakeresésre
2014. jún. 13. 20:59
 1/5 anonim válasza:

A dolog elég egyszerű.

Itt van ez a link:

[link]

az egyenlő részhez kell írni a kép elérési útvonalából az id-t

Hol van ez az id?

[link]

Itt egy példa kép.

Ebben az esetben a t1.0-9 az id.

tehát a hphotos rész után következik az az információ amire szükséged van.

Példa az én profilomra:

[link] t1.0-9

2014. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem működik, mindig a saját profilomat tölti be. Mi lehet a probléma?
2014. jún. 13. 21:41
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a cookik a felelősek.

Próbálj kijelentkezni és úgy valószínű menni fog.

2014. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nem menne, próbáld ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=JOExteNPWsU

2014. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nos, mint amennyire sikerűlt "utánnajárnom" (virtuális kirándulás) a legtöbb facebook -ról linkelt kép esetén (kivéve a profilkép) NEM LEHET VISSZAKÖVETNI A KÉPET A PROFILIG. Saját képem alapján sem találtam rá a saját profilomra, pedig tudom a kép összes adatát is és a facebook -ot is ismerem valamennyire.


Szóval ha neked nem épp egy profilképed van, akkor elég kicsi az esélye, hogy rátalálj a kép forrásprofiljára (ahonnan linkelték). Az pedig, hogy ki linkelte (ha nem FB -n kaptad a linket) ki van zárva, hogy megtudd a kép URL -je alapján.


Megj.: az FB_ID 16 (tizenhat) számjegből áll

ahhoz, hogy FB_ID alapján megtaláld a profilt ezt az URL -t kell használni:


[link]


aminek a végére be kell illeszteni a 16 jegyű FB_ID -t.

Ha a kép URL -jében találsz 16 jegyű számot, akkor az lehet, hogy az FB_ID. Egyébként ha csak egy az idővonalra feltöltött kép, vagyis nem a profilkép, akkor nem fogod tudni megtalálni az adott profilt, hacsak nem egy publikus képről van szó.


Ami még jól jöhet:


google -ben keress kép alapúan. Add meg a kép URL -jét és megkeres minden hasonló képet. Ha talál egy facebook fiókot is, akkor lehet, hogy megtaláltad, amit kerestél. Bár ez nem valószínű, de egy próbát megér...

2014. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!