Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FONTOS. Hogy tudom kiirtani...

FONTOS. Hogy tudom kiirtani ezt a virust msnen? Kösszii

Figyelt kérdés

MSN-em néha ilyen hülye linkeket küldöz az ismeröseimnek,és ez nagyon idegesitő!

Hogy tudnám megszüntetni ezt??

A viruskeresőm nem jelez semmit,szóval szerintem nem ott kell kereesni.Lécci!nagyon fontos lenne.


2010. jan. 2. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na, nézzük a helyesírási hibákat:

1. ismerŐseimnek

2. első mondat végén pont kéne

3. második mondat véné csak egy kérdőjel kéne

4. vÍruskeresőm

5. keresni, csak egy e-vel

6. nincs olyan szó, hogy lécci

7. nagybetűvel kellene kezdeni a mondatokat


Na, látom megy a magyar nyelv.

Még mielőtt beraknád az AFC következő számát, google-ben keress rá arra, hogy msn vírus, és az első találatra kattints rá.

Ezután csináld amit a honlap mond.

Na most már berakhatod az AFC következő számát.

2010. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

vannak msn vírusírtó programok a neten !!


[link]

2010. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
miböl gondolod hogy vírus? hibakódot ír ki? Vagy küldtek neked valamilyen vírust esetleg?
2010. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első.Ne magadból indulják ki!Idióta.. Na? Helyesen írtam?

Stréber.:O

Amúgy. Második köszi:)

Harmadik, nem tudom csak gondolom. És nekem küldtek már vírusos linket.

És véletlen megnyitottam.:/ Hülye voltam,de ez van.

2010. jan. 3. 00:22
 5/12 anonim válasza:

Ha jól emlékszem, ezt nem vírusirtóval kell megszüntetni, hanem úgy, hogy megváltoztatod az msn-es jelszavad.


Az egész ott kezdődött, hogy amikor rákattintottál az ismerősöd által küldött linkre, a user+pass kombinációd illetéktelen kezekbe került, így a te accountodat használja egy robot üzenetek véletlenszerű időpontokban történő küldésére. Ezért elég, ha a jelszavadat módosítod.


A jelszómódosítás viszont egy külön történet msn-en. Ki kell jelentkezned, majd az msn főablakán az "Elfelejtette jelszavát?" linkre kell kattintani. Ezután a böngésződben megnyílik egy ablak, ahol új jelszót tudsz létrehozni magadnak. Kicsit macerás, de ez a megoldás.

2010. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
változtasd meg a jelszavad és válts másik msn-progira (pl:pidgin)
2010. jan. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

00:22


Én idióta, nem az, aki nem tud rendesen írni?

Meg én stréber?

Azért mert tudok írni?

Ha kíváncsi vagy több tárgyból is bukok, nem azért mondom, mert büszke vagyok rá, de nem vagyok stréber.

2010. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor miért oktatsz ki?Hogy jössz hozzá?Én segítséget kértem,nem magyartanárt.

Itt nem a helyesírás a lényeg.

Amúgy meg többi válaszoló nagyon köszönöm;):)

2010. jan. 3. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
msn vírus cleaner, msn vírus remover sztem ez a 2 vírusirtó tuti megoldja a problémát ha vírus) csak arra figyelj hogy elöször az egyik vírusírtót külön ha bezártad a progit utána futtasd a másikat mert ha 2-t egyszerre futtatsz összeomolhat a rendszered
2010. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem is nem a helyesírás a lényeg hanem hogy segítsek másoknak velem is csinálták már ezt amikor már nagyba nézem az emailjaim között hogy végre válaszom érkezett és kiderül hogy csak a helyesírást mondta valaki éppenhogy felrobbanok olyankor minek ide az ilyen stréber *asz még hogy helyesíerás nem hogy inkább segítene
2010. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!