Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube videó (többi lent)?

YouTube videó (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval csak 13 éves vagyok (nem sokára 14 (okt.6) és egy régi nagy álmom videózni és feltenni a youtubera csak attól félek,hogy a kommentekbe az lesz hogy egy 10 éves kis p*cs vagyok és húzzak el innen. Amúgy néhány játékról csinálnék videót,tutorialok lennének és 1 olyan dolgot készítettem ami még nincs a youtube n csak akkor is kommentálni kell a dolgokat és félek hogy ezt fogják csinálni. Vagy ti mit csinálnátok hangyátok a egészet vagy azokat az embereket akik ezt írják lesz*rnátok? köszi a választ
2014. jún. 17. 09:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Az egyik dolog euro truck simulator 2 lenne
2014. jún. 17. 09:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne beszélj a játék közbe és akkor nem fog kiderülni, hogy fiatal vagy. Ha minden áron beszélni is szeretnél hozzá akkor meg határozottan, ne félj az ilyenektől, vagy egyszerűen tiltsd le a kommenteket a videóid alatt. TirexiHD (egy idősebb srác) is ezt csinálja mert sokan káromkodnak, fikázzák és szidják a videóit meg hogy milyen cuccai vannak.
2014. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. jún. 17. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!