Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthon nincs internetem! Azt...

Renata91 kérdése:

Otthon nincs internetem! Azt írja a DNS kiszolgáló nem válaszol, mi a probléma mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltunk bent ez ügyben de azt mondták húzzuk ki indítsuk újra a modemet várjunk vele.... "Mivel a modem jó!" Megtettük semmi! Erre azt mondták hívjunk szerelőt! -.- A számítógép és a modem ezt a 2 őt jónak jelzi az internetnél van a hiba a földgömb ami szürke! A DNS kiszolgáló nem válaszol ennyit ír! Visszaállítottam a gépet egy korábbi dátumra és így se jó! Mit csináljak?

2014. jún. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A modemen?

Fura, annak mondjuk annyira nem kéne DNS-el szórakoznia, nem feladata.


Ha tudsz, próbálj valami konfig oldalra menni és ha lehet, tedd be a Google DNS szervereit.

(8.8.8.8 és 8.8.4.4 [link] )


Hátha...

2014. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nem értek annyira hozzá! :/
2014. jún. 17. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: +1


Milyen op. rendszer?

2014. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
windows 7
2014. jún. 17. 13:51
 5/5 anonim válasza:
újra kell konfiguráltatni a rútert és megjavul, lesz neted. nálam is ma voltak az Inviteltől.
2014. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!