Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utóbbi időben olyan értesítése...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Utóbbi időben olyan értesítések jönnek a Facebook-n az email fiókba, hogy noreply (noreply@facebookmail.com. Azaz email fiókból nem tudok válaszolni, csak ha felmegyek a közösségi oldalra Ezt hogy állítják be? Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 00:43
 1/6 csacsi2 ***** válasza:
"no-reply email" -re nem lehet válaszolni! hírlevelek, automatikus üzenetek... Általában az oldal beállításaiban van ha megadod hogy figyelmeztessen, ha pl más böngészőből belépsz. Hírleveleknél meg a szöveg alján szokott lenni leiratkozás. Ami spam azt meg spam szűrésbe teheted a póstafiókodban vagy a védelmi rendszeredben.
2014. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de nem jó.Magán emberek válaszaiban szerepel...

Számomra érthetetlen,hiszen a FB-n pedig várja a hozzászólást,megosztást.

2014. jún. 18. 08:08
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

no reply (visszapattanó) email annyit tesz hogy hiába válaszolsz rá el lesz dobva. Bárki tud ilyen domain-t készíteni azzal a céllal, hogy NE lehessen válaszolni!

Biztos megvan hogy miért készíti az a "bizonyos személy", de erre a kérdésre csak ő tudja a választ, (ha ez érdekel) itt nem fogsz választ kapni arra hogy ki mit miért tesz, mert más ezt honnan tudná?!

[link]


Innentől kezdve nem értem mi a célod, mit szeretnél elérni, de visszatérve az eső válaszhoz, kerüld az ilyen címeket, tedd szűrőlistára, vagy akármi.

2014. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Félreértettél!Nekem a FB értesítésnél mind a FB mind az email értesítés meg van adva.Amit írtam azt tapasztaltam. Egyébként semmilyen célom nem volt vele,mindössze kényelem és hivatalos lehetőség az ilyen használatra.

ERGO:elkerülni sem tudom.

2014. jún. 18. 12:47
 5/6 csacsi2 ***** válasza:
Akkor jót beszélgettünk :D
2014. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. jún. 19. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!