Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom az internetről...

Miért nem tudom az internetről letöltöt képet feltölteni facebookra? Illetve miért nem lehet megnyitni a képet?

Figyelt kérdés
Már rengeteg képet leszedtem és egyiket se lehetet megnyitni és feltölteni facebookra, mert nem felel meg a fájl formátum. Pedig jpg, aminek elvileg jónak kellene lennije.
2014. jún. 18. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megnyitni sem tudod, akkor bizony az nem jpg, vagy nem sikerült letölteni...
2014. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] Tölsd le és nézd meg, hogy neked müködik-e.
2014. jún. 18. 16:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy a sok közül....
2014. jún. 18. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez egy kép! Le mentettem az asztalra mint minden képformátumban de Én nem akarom feltölteni...Így esetleg +próbálhatod!
2014. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
letöltöttem és meg tudom nyitni ... nálad van valami bajság
2014. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam és nem engedi... letöltök egy képkezelőt ha alapból nem nyitja meg a Win7. köszi a segítséget!
2014. jún. 18. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
várj csak ... nincs valami fokozott védelem a gépeden? ... rámész jobb egérrel a kép tulajdonságaira, és nem jön ott elő valami olyasmi (fejből írom), hogy: ez a fájl az internetről került letöltésre, és veszélyes lehet a gépére, meg akarja nyitni? ... és ha kipipálod, vagy igent mondasz akkor engedi
2014. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonságokba találtam iylet, amit mondtál. Visszont sajnos hiába oldoltam fel így sem akarja megnyitni.
2014. jún. 18. 20:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy tudtam megoldani, hogy letöltötem telefonon a képet és ráraktam a pc-re.
2014. jún. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!