Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SÜRGŐS! Ebay kérdés, segítsen...

SÜRGŐS! Ebay kérdés, segítsen valaki! (? )

Figyelt kérdés

Rendeltem egy fürdőruhát az ebay-ről tegnap este, és most látom, hogy eggyel kisebb méret kellett volna! Még vissza lehet mondani? Ha nem, mennyibe kerül visszaküldeni és az árát visszaadják-e? Tudom,el is akadhat, pl egy vámnál.

Segítségeteket előre is köszönöm! És itt a link, ha valaki ki tud belőle diskurálni valamit, akkor írja le, legyen szíves! Köszönöm!



2014. jún. 19. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ezt rendeltem
2014. jún. 19. 13:16
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha még nem adták föl vissza lehet mondani. Írj nekik gyorsan!
2014. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Oh, kínaiak, ők még tuti nem adták fel :D
2014. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan írj az eladónak, hogy mi a helyzet, ha nem adta fel még akkor kicseréli és kész.

Visszaküldeni nem éri meg mert a posta többe kerülne.

2014. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este 11-kor rendeltem, és már írt a srác, hogy feladta, most mondta tesóm, mert az ő kártyájával fizettük. Úgyhogy ez ennyi volt. Rendeltem még egyet, kisebb méretben, így majd ha megérkezik, eldöntöm, hogy melyik a jó, és a másikat eladom. De nagyon szépen köszönöm a gyors és segítő szándékú válaszokat!
2014. jún. 19. 15:13
 6/6 anonim válasza:
Szerintem megvárhattad volna, amíg megjön az első rendelés, lehet, hogy mégis jó lesz.
2014. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!