Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Battlefield 3 utólagos letölté...

Battlefield 3 utólagos letöltése az Originről?

Figyelt kérdés

Anno még május környékén volt egy "On the house" névre hallgató alkalom az Originen - amikor is 4 napig ingyenesen le lehetett tölteni a Battlefield 3-at az oldalról. Éltem a lehetőséggel így meg is tettem.

Viszont mostanában fogom újra rakni a gépemet, ami azt jelenti hogy mindent elfogok róla tüntetni. A kérdésem az lenne, hogy így ezek után is képes leszek-e letölteni az Originen keresztül a BF3-at a saját accountomon belül úgy - hogy eredetileg nem megvettem, hanem ebben az "On the house" programból töltöttem le ?



2014. jún. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben hozzáadtad a játék könyvtáradhoz (ami elég valószínű) igen.


Letöltöd az Origint,belépsz,rámész a könyvtáradra és töltheted is le. :)

2014. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Újra le tudod tölteni, ha már egyszer a listádban van.
2014. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hozzáadtam a könyvtárhoz május 28-án, de csak most csütörtökön töltöttem le, mert akkor jött meg az új gépem (régin xp-vel a letöltés sem indult el, most win7 alatt ultrán 70fps).
2014. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!