Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet ilyen hiba a...

Mitől lehet ilyen hiba a torrenten letöltött filmmel?

Figyelt kérdés
Torrenten letöltöttem a napokban pár filmet, viszont mindegyikkel ugyanaz volt a probléma, a kép szemcsés, sok helyen színhibás, ami nagy valószínűséggel nem szándékosan ilyen. Ez magának a videófájlnak lehet a hibája, vagy inkább letöltés során sérülhetett meg? Az egyiket újra letöltöttem, de továbbra is ilyen maradt. Nem a számítógépemen van a gond, más filmeket gond nélkül le tudok játszani.

2014. jún. 22. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel játszod le?
2014. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Elég valószínűtlen, hogy "megsérül" a fájl, ha a torrent kliens meg jónak látja ellenőrzésnél. Valószinűleg olyan kódolást használt az emberünk, amit az általad használt lejátszók és/vagy kódekek nem ismernek. Régen volt ilyen DivX-nél, hogy bizonyos képjavító eljárások bekapcsolása esetén volt ami nem vitte vagy szaggatott, vagy hasonló szívás ha H.264-ben 10 bites kódolás van és nem ismeri a lejátszó, stb.

Ezért én megnézném az összes ilyen videó NFO részében pontosan milyen beállításokkal készült.


Mondjuk amit friss VLC külső dolgok telesítgetése nélkül nem visz jól, azzal nem foglalkoznék, mert túl egzotikus beállításai lehetnek.


Persze előfordulhat, hogy eleve hibásan tette fel összeset egy ember, de elég fura lenne ha senki se szólna akinek nem működik ...

2014. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap Windows Media Playerrel próbálgattam, és azzal nem ment, de most megpróbáltam VLC-vel, és így már sikerült. Köszönöm szépen!
2014. jún. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!