Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikrohullámon a net? Tapasztal...

Mikrohullámon a net? Tapasztalat, esetleg Debrecenben? Lenne egy 2 mega gyorsaságu 7300 ft-ért sok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok érte az a 7300 Ft. De ha csak az van akkor úgyis mindegy. Az én internetem is hullámos és kényszerből van ez, mert nincs alternatíva. Néha jobban lelassul meg több vele a probléma de ezt a szolgáltató hozzá nem értéséhez is kötném az én esetemben.
2010. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem sincs sajnos más lehetőség.

Pl. ha vihar van vagy ho stb... akkor befolyásolja a netet ? Amugy te mennyit fizetsz érte és milyen sebességgel jön a neted ?

2010. jan. 4. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
A net sebességem ténylegesen 70kb/s a feltöltés meg 30kb/s. Havonta 5000 Ft az ára. Nagy viharban nincs probléma, hóban sem. Maximum ha az adótornyot lóbálja a vihar, az lehet probléma, de ez idáig csak 1× fordult elő. Extrém nagy ködben, nagyon párás levegőben azt veszem észre hogy néha kicsit lassabb a szokottnál.
2010. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2010. jan. 4. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok, 512/256 kb a maximális sávszélessége a netnek, és 3960 Ft havonta. Nem panaszkodom, nincs gond vele. Viharban nem tudom hogy viselkedik, mert olyankor inkább a gépet be sem kapcsolom az áramkimaradás miatt.

Persze aki sok mindent akar letölteni, annak ez lassú.

2010. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem a város melyik részén laksz ?

Amugy köszi a választ, hát akkor az én lehetőségem amit eddig néztem igen drága.

2010. jan. 5. 04:42
 7/11 anonim ***** válasza:
A Bayk András -kertben, a Külső Létai út környékén.
2010. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én a Monostorpályi ut majdnem végén.
2010. jan. 5. 17:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt a honlapja annak a kft-nek ahonnan van a netem.

[link]

Most néztem meg, hogy az olyasmi gyorsaságú net amit írtál az sokkal drágább, ennél 9240ft.

De mint fentebb írtam nekem csak a 3960ft-os van.

A mobilinternet nem jöhet szóba? Nincs térerő ott?

2010. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a linket, a mobilnet nem jöhet szoba mert ruterrel menne ( van két lányom :D ), azt meg nem lehet osztani.

Köszi még1x. A linket megnézem.

2010. jan. 6. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!