Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásárol valaki mostanában a...

Vásárol valaki mostanában a Sportsdirect.com oldalról?

Figyelt kérdés
Ha valaki Budapesti, és tervezz vásárlást a fent említett oldalról, akkor szívesen társulnék, hogy csökkenjen a postaköltség díja. Kis összegű tételt vásárolnék s nincs kedvem a többszörösét fizetni a postaköltségre.

2014. jún. 23. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A leírásból úgy veszem ki, hogy budapesti vagy. Miért nem mész be egy plázába pl., ahol van üzletük?
2014. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az Arenában van... akkor oda...
2014. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem is tudtam h van üzletük. S ott vajon minden kapható? mert a webshopban eléggé széles a választék.
2014. jún. 23. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, csak kívülről láttam, de elég nagy üzletnek tűnt.
2014. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hintalow ***** válasza:
Köszönőviszonyban sincsen egymással az aréna beli bolt és az webshop (sem kínálatban, sem árban)
2014. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen? Jó tudni! Akkor nem szóltam, bocsi :)
2014. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! A postaköltség nem csökken ha többet vásárolsz, csak nő, mert súly után is felszámolnak postadíjat.


Amúgy én rendelnék, csak valamiért nem enged fizetni... és nem jövök rá, hogy hogyan tudom leadni a rendelésemet. Jó lenne, ha valaki segítene!

2014. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A posta költség csökkenést úgy értelmezem,hogy ha pl már ketten vagyunk akik rendelünk akkor ugyebár feleződik...Amúgy voltam bent az arénába és a Pólusban is én megtaláltam amit akartam,ugyanazon az áron mint a webshopon és a kínálat is elég széles
2014. jún. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!