Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internetre szeretnék...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Mobil internetre szeretnék előfizetni, melyik szolgáltatót javasolnátok és mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Mobil netet szeretnék, hogy pl út közben, esetleg kint a kertben is tudjak néha netezni. Azt hallottam, hogy a földfelszíni TV adások megszűntével javulni fog a mobil internet sebessége, ez megtörtént már? És hogy kb milyen sebességre lehet számítani, kb mennyi a havi előfizu, és mekkora adatforgalmat engedélyeznek?

2014. jún. 23. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemes átnézni az összes szolgáltató ajánlatát. Nekem Vodafone MobilNet L van. Szerintem ez a legjobb ár/érték arányú internet a piacon, feltéve ha kitudod használni az éjszakai 100 GB adatforgalmat. [link]

A sebesség a lefedettségtől függ, de sokat javult mindenhol. Nálam 10-12 Mbit/s le- és 3-4 Mbit/s feltöltési sebességem van és nem esik le hétvégén se és nagyobb ünnepeken se. A T mobile elég rossz, lassú volt itt, azért váltottam, de biztos valahol jó az is.

2014. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Digi.hu nekem nagyon jól megy csak a lelassytásuk valami felháboító

Pl.Sokkal többször talált jelet mint t-ratyi(dual simes telefon)

2014. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, de én ilyen laptopba dugható USB kütyüre gondoltam, nem pedig mobiltelóra.
2014. jún. 23. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én épp laptophoz való internetet linkeltem, én is azzal használom és adnak az előfizetéshez egy Vodafone R208 MiFi hotspot-ot: [link]
2014. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az mit jelent, hogy "belföldi adatmennyiség"? Külföldi oldalakat csak drágábban lehet majd nézni?
2014. jún. 23. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföldi oldalakat is ugyanannyiért nézhetsz, de csak magyarországi hálózatról. Tehát ha nem mész külföldre, akkor ennek nincs jelentősége, mert ez annyit jelent, hogy pl. Németországban nem használhatod fel ezt a 12 GB-ot.
2014. jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!