Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik a facebook?...

Hogy működik a facebook? Mondja már el nekem valaki.

Figyelt kérdés

Facebook-on csak motiválós képeket és vicces képeket, videókat linkelnek be, amire egy vagy két like jön.

Ez akkor történik, amikor valaki chat-el ott a másikkal, és akkor a másik, akivel chat-el, az rálájkol arra a viccre?


Mert én próbálkoztam natúrban (csak úgy) belinkeltem egy falvak helyzetéről szóló videót, amire a fülük botját sem mozdították.

Pedig ez is lehetne téma: Miért történt ez, kik miatt van ez? Mikortól történt ez?

És ez sokkal több hozzászólást eredményezne. pl: Egyik hozászóló: Ha a falvak megszűnnek, összeroppannak, akkor nem lesz kinek termelni kertekben, és nem lesz mit felvinni városokban. Műsik hozzászóló: Igen, tényleg az lesz, mert akkor külföldről hozassák be a génkezelt és génmanipulált kukoricákat, burgonyát, mert külföldön nincs annyira megszabva ez, Magyarországon itt figyelnek erre.


Egy szép hozzászólás. Ezt nem lehet megcsinálni?



Én mit beszéljek chat-en, amikor írnak egy mondatot, aztán kilépnek fél óra mulva, megint odatol egy mondatot, és ez így megy napestig, mert az egy másik emberrel is beszélget közben, úgy hogy tőlem kilép.

Meg megkérdezi azt, mikortól van bekötve az internetem, aztán jóccakát, nem is ismer többé.


Egyébként mind csak vicceket meg motiválós képeket linkel be, kivétel nélkül. Megfigyeltem.


Meg ott csak a pasizás, csajozás megy. Integetek, jeleznék, azok meg a csajokkal, pasikkal beszélgetnek chat-en.



2014. jún. 24. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most vak vezet világtalant, de megpróbálok hozzászólni.:)


Be tudod állítani, hogy kik lássák, amiket kiírsz.

Tudsz írni mások oldalára, csoportjába (pl. egy politikai párt vagy tánciskola oldalára). És akkor azt mindenki látja, aki azt az oldalt fellapozza.

És tudsz írni a saját üzenőfaladra - ezt rendszerint az ismerőseid olvassák, ha engedélyezted nekik.

Ennek az olvasottsága tehát attól függ, hány száz/ezer ismerősöd van.

Amit sokan olvasnak, azt sokan like-olják. Ennyi.:)

2014. jún. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé érthetetlen amit írtál.

Facebook amúgy elég szánalmas, a vkontakte sokkal jobb.

Most a saját fejedből kipattanó választ is beírtad ide -.-

A facebook nem filizófiai viták miatt nyílt meg, ez a te ismerőseidtől függ. Ha a te linkedet látók nem filozofálnak ilyenekről akkor minek írjanak erről?

És minek írjanak többet neked ha nem érdekled őket, annak írnak akinek akarnak.

Te minek írogatsz nekik? Nem pasizás/csajozás miatt?

Ha te is írogatsz embereknek akkor te magad is csajozol pasizol, szóval minek rovod ezt fel másnak?

Az nagyon változó hogy ki mit linkel be.

Ez az ő személyiségükről szól, kinek mi tetszett. vagy épp a fotóikról.

Amúgy nem használok fb-t de te elég értetlen vagy már bocs. Soha sem volt egy darab barátod sem aki pl nem figyelt rád mert más jobban érdekelte? Ha ez nem jön be neked akkor minek vagy kiakadva ezen? Akkor inkább hagyd.

2014. jún. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sok zombi miatt szünt meg az iwiw
2014. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!