Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Facebookon, hogy egy bizonyos ember ne írhasson a falamra?

Figyelt kérdés
Az ilyen jellegű kérdéseknél adott válaszoknál általában azt a funkciót javasolják, hogy a "Csak én" opciót lehet válassza az illető, de én csak azt akarom, hogy egy-két embert kizárhassak, de ennek ellenére ismerőseim maradjanak.

2014. jún. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normál fészes profillal nem lehet csak ha valamilyen oldalt létrehozol vagy csoportot és ott lehet moderálni mint engem is pár helyen moderáltak :D
2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 edemmester ***** válasza:
Szerintem sajnos erre nem igazán van lehetőség. TUDTOMMAL. Kipróbáltam, de a korlátozott listán lévők is tudnak írni a faladra, ez sem oldja meg a problémát, és semmi egyéb beállítást nem találok ami megoldhatná a problémádat. Logikus lenne pedig ha meg lehetne oldani. Szerintem sajnos az egyetlen mód, hogy ők ne legyenek az ismerőseid, de tudom hogy ez nem jelent megoldást a problémára... sajnos tudtommal nincs más lehetőség. Vagy tűröd, és ha valami olyat ír a faladra, akkor azt kitörlöd.
2014. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt tudjuk, hogy van, de ezzel sem lehet tiltani, hogy hozzászóljon, csak a megjelölést, az meg vajmi kevés.
2014. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor katt bal szélen az ISMERŐSÖK fejlécre, és kreálj egy csoportot a jó fejeknek, amiben ne legyenek a nemkívánatosok benne. Arra ez való. Aztán nyilván velük kell osztani a nem nyilvános dolgokat.


Ha nem érdekel az se, amit ők osztanak, akkor mehetnek a távoli ismerősökbe, és "Ismerősök, kivéve távoli" legyen a megosztandóid alatt. Így a fontosabb osztásaikat látod még, de nem leszel tele a horoszkópjukkal meg mindenfélékkel.

2014. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!