Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Red Orchestra 2 + steam...

Red Orchestra 2 + steam letöltési+frissítési hiba! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy a minap megvettem a red orchestra 2-t és mikor steamen belül megkeresem a rising storm/red orchestra 2 multiplayert és ott rányomok a játék gombra akkor gondolom még patchelne valamit vagy ilyesmi ( szóval a kis ablakban megy a kis kék csík és azt írja frissítés biztosan értitek) ez után 2 másodpercig kint van a kis ablak majd kidob egy hibaüzenetet hogy hiba történt a "játék neve" frissítése közben (). további információkárt lásd a.... és ott van ugye a link . meglátogattam ezt az oldalt és kipróbáltam azt amit először írt vagyis kitöröltem azt az apcache (remélem jól írom) mappát újraindítottam a gépet de ezután is rossz volt . megnéztem azokat a programokat meg vírusírtókat amik akadályozzák a dolgot. kiléptem mindenből és bezártam mindent . torrentet skypot avaston minden védelmet kikapcsoltam és csendes/játék módba raktam. így se működik . mit tehetnék még ? másnak is volt ilyen gondja ? mi lehet a gond ? mégis csak fizettem érte szóval fontos lenne . előre is köszönöm az értelmes válaszokat

#Steam hiba #Steam #Red Orchestra 2 #Rising Storm #steam letöltés #steam frissítés #rising storm/red orchestra 2 multiplayer
2014. jún. 24. 16:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!