Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOKOS OLDAL ADMIN TÉMA:...

Maximiliam kérdése:

FACEBOOKOS OLDAL ADMIN TÉMA: Van egy két oldalam, de annyit variáltak mostanában, hogy egyvalamit nem tudok rajta megcsinálni. Az egyik oldalam like-olni szeretné a másik oldalamat, azt hogyan tudom megcsinálni az oldalak mostani kinézetével?

Figyelt kérdés

FACEBOOK - OLDAL - ADMIN - BEÁLLITÁSOK - KEDVELÉS


UI: elég idegesitő, hogy igy megnehezitik a helyzetet, de szerintem ez egyébként azért van, mert arra álltak rá most a FACEBOOK-osok, hogy önreklámozást csináljanak az oldalak penzert. Pedig, hát ugye ha egy oldal like-ol egy másikat, akkor azt látják az oldal kedvelői. Csak ezt nem akarják nagyon reklámozni, megkönnyiteni. Regen ez tök egyszerü volt.



2014. jún. 24. 19:17
 1/4 edemmester ***** válasza:
Szerintem még egyszerűbb is mint volt. Rámész az oldalra amit a másik nevében likeolni szeretnél, lenyitod a ...-ot, és ott van egy opció, talán kedveld az oldalad nevében lehet magyarul (like as your page), arra ráklikkelsz, kiválasztod az oldalad mi nevében, majd oké. De ha oldalmódba váltasz és felkeresed a másik oldalt, akkor is ugyanúgy likeolhatod mint eddig.
2014. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a valaszt, de nem ertem, mert mi ez a kipontozott resz? :) Pont a lenyeget pontoztad ki, hogy hova menjek be..
2014. jún. 25. 07:21
 3/4 edemmester ***** válasza:

Nem kipontoztam, hanem az van a gombon. Három darab pont.


[link]

2014. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Kiraly vagy!!! Sikerult... Harom pont.. ezt nem gondoltam volna :) Bocsi
2014. jún. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!