Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a profilképem facebookon úgy, hogy a likeok megmaradjanak?

Figyelt kérdés
A mobilfeltöltések albumból akarok profilképet választani de úgy,hogy megmaradjanak a likeok

2014. jún. 25. 00:05
 1/3 anonim válasza:
Ezt nem értem. A profilképedre mennek a like-ok nem a profilodra. Ha felteszel profilképet akkor a képet like-olják, nem a profilodat. Ha másikat teszel fel, attól még ott lesz az idővonalodon a másik kép is a like-okkal és a kommentekkel és lesz az új is, amire kapod az új like-okat és kommenteket. Remélem hasznos volt a válaszom..
2014. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zooliika válasza:

Szerintem az első válaszoló nem értette pontosan, hogy mit is akartál kérdezni, bár elég érdekesen fogalmaztad meg. Kétszer is el kellett olvasnom :D

Ha egy másik albumból választasz profilképet, akkor így teljesen új képként kapod meg az új profilképed, ez azt jelenti hogy kétszer lesz fent ugyan az a kép. Egyszer az eredeti, a mobilfeltöltések albumban ( OTT MEGMARADNAK A LÁJKOK ÉS A KOMMENTEK), és a másik kép pedig a profilképed, a profilképek albumban.


Ha egy már feltöltött képet választasz profilképként, csak akkor maradnak meg a lájkok és a kommentek ha a profilképek albumból választasz, mert nem kell "másolni" a képet. Remélem érthetően írtam le :D

2014. jún. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zooliika válasza:
Azt el is felejtettem leírni, hogy NEM :D Nem fognak megmaradni, most próbáltam :D
2014. jún. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!