Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Final Fantasy XIV - A Realm...

Final Fantasy XIV - A Realm Reborn (PS4)?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lehet rossz témába írtam a kérdést, de valahogy úgy érzem hogy ha valamit nem értek ezzel a játékkal kapcsolatban, akkor abban itt jobban tudnának segíteni nekem. Belinkeltem az alábbi PS4 játékot.


[link]


A kérdésem az lenne, hogy ha a boltban úgy veszi meg az ember, hogy van rajta 30 napos előfizetés, akkor ha az lejár akkor ott újra meg lehet venni? Vagy ehhez valamilyen számla kell és az online azt jelenti hogy netre kell kötni valamilyen módon? Mert van itthon netünk, de nem igazán értek az ilyen jellegű dolgokhoz, tekintve hogy utoljára PS2-m volt és ott nem voltak ilyenek.


Így nem igazán tudom milyen a PS4-nél mi az online kapcsolat, vagy hogy hogy kell megcsinálni ezeket a dolgokat. Ha van itt valaki aki ért az ilyesmikhez vagy van PS4-e az el tudná nekem magyarázni?



2014. jún. 25. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell újra megvenni, csak hosszabbítod +30 napra az accountodon belül (bankkártyáról, stb). PS4 hálózati kapcsolatok beállításaival meg tele van a net, csak ki kell guglizni. Sajnos erre a konzolra már nem telik. :D
2014. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen kapzsi ez a rohadt S.Enix mostanában nem elég hogy psn-re re fizetsz elő (bár ez nem SE hez megy de akkor is) de még fizess az ők szerverükre is
2014. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így volt ez eddig is, a XI-ért is ennyit fizettél, ahhoz képest sokkal többet kapsz a XIV-ért. Amellett pedig, hogy fizeted a havi 1-2 ezer Ft-os PSN előfizetést, mellé kapsz ingyenesen játszható játékokat (míg él az előfizetés), ha nem is a legfaszábbakat. Azért az nem rossz.


Igen, szar a havidíj... Ilyen óradíjas jobb lett volna, mert ki tudja, mennyit tudsz lekockulni 30 nap... Lehet 2 hétvégén érsz rá a család mellett, elég nevetséges.

2014. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második hozzászólónak csak annyit mondanék, hogy akkor lenne igaza ha a Metin valamelyik fosszar szerveréről írná azt, hogy lehúzza a játékosokat.


Mert az lehúzás, fejlesztenek valami ocsmány cuccot, ráírnak X, Y értékeket és beteszik jó drágán a játékba, ha az lehúzás. De ez a játék más, például ha a Metin-en veszel egy Mestervért+9-et és telefonról akarsz fizetni érte SÉ-vel akkor 20 000ft-ba is benne van a dolog és az csak egy páncél ami jó 10-15 szintet fejlődni vele. Akkor kell a jó fejlődéshez még cipő, kard, ékszerek, anyám kínja, ilyen olyan csontok. Na ez lehúzás, de az a pár ezer fitying amennyi a havidíj az semmi.


Végezetül pedig nem egy ilyen játékot kapsz a havidíjért:

- Álldogálsz egy helyben

- Cs, huzol?

- Cs, jősz, pvp?

- Vagy ölöd a szörnyeket, vagy ácsorogsz a faluban és hallgatod, hogy de low vagy, ne csajjá

2014. jún. 25. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
mi köze a metinnek a ps3hoz?
2014. jún. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MMOrpg vs. MMOrpg volt a lényeg. Lényegbeli különbségeket taglalt.
2014. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló átlátta a mondandóm lényegét.

Nem mindegy hogy a semmiért fizetsz egy vagyont, vagy azért hogy igényes játékkal játszhass. Végezetül pedig ha te csinálnál egy minőségi játékot, szerintem te se adnád el olcsón vagy nem tennéd ingyenessé.

2014. jún. 26. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!