Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan program vagy beallit...

Van olyan program vagy beallitas amellyel a facebook messengerrel kuldott uzeneteim alatt megjelenitem hogy honnan irtam az uzit meg akkor is ha nem onnan irtam?

Figyelt kérdés
ugy ertem hogy pl budapestrol irok messengerben (telefonrol) es be tudom e allitani vagy valahog megoldani hogy pl az elkuldott uzenetem alatt azt irja ki hogy mondjuk szegedrol irtam vagy berlinbol vagy londonbol. Lehetseges ilyen ?

2014. jún. 25. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A messengerben bekapcsolod a helymeghatározást és a telefonban át állítod h kamu helyzetet adjon meg.De nem nagy távolságokra kell gondolni.

Olyat amit te keresel h pl Londont vagy Berlint irjon ki olyan tudtommal nincs

2014. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es azt messengeren belul hol kell beallitani? Es aztan hogyan kell a helyet atirni ?
2014. jún. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!