Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám népszerüsíteni a...

Hogy tudnám népszerüsíteni a tumblr blogomat?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem hozzá, és még nincsenek követőim. Hogy tudnám több emberhez eljuttatni a blogomat? Ha valakit érdekel itt a linkje: [link]

2014. jún. 26. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
mit akarsz ezen népszerűsíteni? semmi egyedi tartalom, csak reposztolt képek...hihetetlen, hogy minden tumblr-ösnek az artic monkeys meg lana de rey a kedvence...
2014. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*del
2014. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudok mit csinálni ha mások is szeretik ezt a 2 előadót. Én nagyon szeretem őket.. az meg, hogy más is szereti nem jelenti azt, hogy én ne szerethetném..:))
2014. jún. 26. 21:13
 4/9 A kérdező kommentje:
összesen 3db repost van amugy :*
2014. jún. 26. 21:54
 5/9 SimkoL ***** válasza:

Attól, hogy már másodszor írsz ide nem lesz népszerű.

Érdekesség pedig nincs rajta, legalább is nekem.

2014. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem azért írtam másodszor, hogy érdekesebb legyen, hanem válaszoltam az előzőnek.:)
2014. jún. 27. 11:47
 7/9 anonim válasza:

Szerintem ossz meg rajta több képet, gif-et, idézeteket stb. Ha tényleg szeretsz tumblrezni, akkor nem nagy fáradság minden nap megosztani rajta dolgokat, sőt élvezni is fogod. :)

Én WeHeartIt-ről szoktam megosztani általában a képeket. Ott tényleg nagyon jó képek vannak, a kedvenceim; megnézheted a Pinterest oldal képeit is. Ha saját képeket töltesz fel, akkor még nagyobb a "sikerélmény", hogy sokan -elték vagy reblogolták.

Ne azzal foglalkozz, hogy hány követőd van, hanem azzal, hogy a tumblröd tükrözze az egyéniségedet. :-)

Remélem tudtam segíteni.

16/L.

2014. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2014. jún. 28. 07:57
 9/9 anonim válasza:
Tumblizz minden nap legalább fél órát, reblogolj sok mindent, nagyobb eséllyel vesznek észre. Kövess be olyan embereket, akik nem annyira "népszerűek", ők általában visszakövetnek. Jó úton haladsz:)
2014. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!