Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Forró rágógumi 1. ,5. és 9. részét?

Figyelt kérdés
A többi rész meg van, már mindenhol kerestem, de sehol sincs:-(
2010. jan. 5. 01:39
1 2
 1/14 anonim válasza:

Mindenképpen torrent oldalakon érdemes keresni, itt ( ***** pl megvan az 1., 5. rész biztosan, 9-et nem találom, de ha kéred lehet h felteszi valaki.

meghívó kell a belépéshez, kérd meg valamelyik ismerősödet aki használja ezt az oldalt. hogy adja kölcsön a hozzáférését/töltse le neked!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kösszi
2010. jan. 6. 01:55
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nem kell regisztrálnod, és fent van az 5. rész.

A 9.részt már én is nagyon nagyon régóta keresem, az 1. részét pedig csak feliratosan találtam meg, de már nem emlékszem hogy hol, majd utána nézek. Amúgy megszívtam kétszer is az 1. résszel, mert letöltés után derült ki, hogy az a 3. rész, nem tudom miért keverik.

2010. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

*****

Itt regisztrálnod kell, fent van az 1. rész, ami remélem jó. Ha feliratot nem találsz, segítek, írj!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a linkeket:)))
2010. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon kösszi
2010. jan. 8. 02:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Van egy kis gondom a Forró rágógumi 5-öt és 8-at már többszr letöltöttem több helyről, de a kettő mindig ugyanaz, nekem az a verzió van meg amikor a 3 srác szórakozóhelyet akar üzemeltetni. Nem tudja valaki akkor ez tulajdonképpen hány?
2010. jan. 8. 17:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a 8.-aik rész amit kérdezel.
2010. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na hallod most hogy ezt írtad eszembe jutott, hogy tényleg én is így jártam, nem csak az 1. résszel szívtam meg. Már vagy egy éve hogy vadásztam erre a sorozatra, szóval már elfelejtettem. Fent belinkeltem hol van az 5. rész, de az valójában a 8. rész, én is megjártam vele, szóval bocsi, ne töltsd azt le. Amúgy igen a srácok szórakozóhelyet akarnak, a dagi srác szerelmes lesz, az a 8. rész.

Az 1. rész, viszont jó, és felirat itt van:


[link]

Remélem ez is jó.

2010. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kösszi az első részt is letöltöttem meg az 5.-et is de nem baj. Megtaláltad végül az 5-öt?
2010. jan. 9. 02:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!