Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet valahogy tiltani az...

Le lehet valahogy tiltani az idegesítő, felugráló weblapokat, illetve reklámokat?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja kezdődött, hogy amikor megnyitok egy új oldalt, rögtön 3 weblap is felugrik, de ilyen baromságok, hogy viszony.hu, meg bet-online és hasonlók. Továbbá tele van az összes oldal-a Facebook és YouTube kivételével-hülye reklámokkal, de annyival, hogy már szinte alig látom tőle, amit keresek/olvasok. Ráadásul ezek a sz@rok annyira belassítják, hogy kb. mindig újra kell indítanom a Firefoxot.


Ez egyáltalán mitől lehetséges? Öcsém játszik mindenféle kétes online játékokkal, lehet, hogy ettől vannak? Vagy szoktam zenét letölteni, meg online filmet nézni, valaki tapasztalt már hasonlót?


Köszi előre is!



2014. jún. 27. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Adblock plus: [link]
2014. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"egy hónapja kezdődött, hogy amikor megnyitok egy új oldalt, rögtön 3 weblap is felugrik"


Ez adware! Az adblock plus nem jó erre... a lassítás megmarad, hiszen a kérések újra és újra lefutnak, maximum nem jelenik meg az ablak, mert blockolja a script.


A problémát gyökeresen kell kiírtani!

[link]

Az ingyenes töltsd le, és a telepítés végén figyelj oda, hogy nem akarod kipróbálni a teljes verziót (vedd ki a pipát)!

2014. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy futtasd is! :)


Ez nem teljes víruskereső (free módban) csak a fentlévő kártevőket írtja ki! De ezzel nincs is baj, hiszen a normál víruskeresővel ami állandó védelmet biztosít, így nem akad össze.


Ha eltávolítottad a szemetet, akkor felrakhatod az adblock-ot!

2014. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2014. júl. 21. 19:01
 5/6 Ibii válasza:

Sziasztok !

Engem is érdekelne a probléma megoldása.Nálam is hasonló: akármilyen linkre,képre kattintok, vagy csak hozzá szólnék egy témához(mint ahogyan itt is) folyamatosan felugrik egy ablak (felugró ablakok le vannak tiltva) , vagy megnyitódik egy új oldal. Ez vagy egy játék nyitóoldala, vagy egy webáruház oldala(pl.: Ali) . Letöltöttem a Malwert,ahogyan írtátok. Talált is fájlokat, utána kicsit jobb lett, de most megint ugyanolyan rossz lett a helyzet , mint volt. Előtte Esettel is végig vizsgáltattam, az is talált egy párat... köszöm ha kapok választ.

2015. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nézd meg a böngészőkiegészítők közt, hátha találsz valami gyanúsat (firefox: ctrl+shift+a, chrome: chrome://extensions/ )
2015. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!