Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet állítani...

Facebookon be lehet állítani azt, hogy ne lássák az ismerőseim, ha egy újonnan embert megismerek?

Figyelt kérdés

Mostanság azt vettem észre, ha valaki valakinek ismerőse lesz facebookon, akkor olyasmit ír ki, hogy XY követője lett... De egyébként simán lehet, hogy csak én vagyok hülye hozzá.


Be lehet állítani, hogy ne látszódjon, kivel leszek ismerős, vagy ilyen funkció nincs?


2014. jún. 27. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor egymás ismerősei lesztek, az mindenképp megjelenik a live értesítési sávban (jobb oldalon chat fölött).

Annyit tudsz csinálni, hogy utólag a tevékenységi naplóban beállítod az adott ismerősnek jelölésnél, hogy "Elrejtés az idővonalról".


De ezzel csak annyit fogsz elérni, hogy ha valaki elmegy az idővonaladra, akkor nem fogja az arcába vágni, hogy Kis Julis és Nagy Jancsi ismerősök lettek. Attól a visszaigazolás pillanatában ugyanúgy meg fog jelenni minden az értesítési sávban.

2014. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, értem... Köszönöm szépen a választ! :)
2014. júl. 2. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!