Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek lessz valaki aki...

Szerintetek lessz valaki aki ézi majd a csatornám? (Youtube)

Figyelt kérdés

A csatornámon kép Design-elést, photoshop tutorialokat fogok feltölteni. Szerintetek érdekesek az ilyenek és van nézettségük? Lessz majd aki feliratkozik a csatornámra? Asszem most kerek 10 feliratkozó van azok is csak barátok!

Nézzétek meg már van fent pár videó szerintetek érdemes folytatni?



2014. jún. 27. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen (ha tényleg jól megmutatod)
2014. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba!
2014. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocs a linket kifelejtettem: https://www.youtube.com/user/livetvjumpy
2014. jún. 27. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Most lett belőle hirdetés komment jelentve :D
2014. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem a reklámozása miatt raktam ki a linket!
2014. jún. 27. 21:13
 6/15 anonim ***** válasza:
oké amugy biztos hogy fogják nézni kezdők(persze ha megtalálják)
2014. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 lustig ***** válasza:
Jól szólnak a zenék az 5.1-es hangfalakon, ez mindenképp pozitívum, de az intro zenének a vége elég csúnyán van levágva. Egyébként pont nemrég gondoltam, h meg szeretnék tanulni kicsit photoshoppolni, és jó h neked is magyar a program (így kicsit könyebb). Szerintem jó lenne, ha a tutorialok alatt dumálnál is (magyarul/angolul), mert úgy sokkal jobban lehet tanulni, meg lehet akkor h összefüggéseket is elmondasz, és úgy könnyebben megérti az ember a logikáját. (egyébként ha tanítasz valamit, akkor te magad is jobban megérted a dolgokat szerintem)
2014. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyen tutorialok már ezerszámra léteznek. Nem hinném, hogy lenne rá komolyabb kereslet.

fewq001, te meg feleslegesen jelentgetsz, ez nem reklámozás, hanem véleménykérés. Ráadásul még bunkó is vagy!

G.

2014. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kaptál egy feliratkozót!

Dolgozzál a megtartásáért! (-:

2014. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A kommentáron dolgozom csak nem tudom hol vegyek olyan mikrofont olcsón (Ami nekem fontos tényező), hogy a hangom jó is legyen... :)


Amúgy köszi a normális válaszokat! :D Ha szerintetek tudnék valamin újtani akkor írjatok, de mondjuk arra gondoltam, hogy ha meg lessz a mikrofon akkor is mevágok alá zenét mert én sokkal jobban szeretem azokat a videókat nézni, csak term. halkabb lessz hogy lehessen engem is érteni :)


Megnéztem, a vágás tényleg béna lett kössz hogy felhívtad rá a figyelmemet! Jah és igyekszem több videót felrakni mert én sem nézek olyan csatornákat aminek össz 5-6 videója van fent abból 2 privát 1- pedig ebben az országban le van tiltva! Szóval ha van még valami légyszi írjatok köszi :)

2014. jún. 27. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!