Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi router bekötése, használata?

Wifi router bekötése, használata?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy Wi-Fi router-t, és lenne pár kérdésem. Használtan veszem, egy tökéletes működő routert.

Csak nekem nem műholdas netem van, hanem ilyen modemes. Naracom, 50mb/s. Viszont akkor hogy osszam meg a netet? A sárga netkábelt bedugom a routerbe és a netbe akkor a telefonról tudom majd fogni, de a gépen nem lesz net? Vagy ez hogy működik?Felvilágosítanátok? Köszönöm.



2014. jún. 28. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
modem netkábele bele a router-wan csatijába és megosztod a gépnek meg a router lan portjából ki az net csatijába és kész
2014. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a modem vezetékét bedugod a router wan feliratú portjába (ez néha eltérő színű). a gépet pedig bármelyik másikba egy ugyanolyan kábellel. a wifit bekell állítani és megy a telefonról is.


A biztonságos beállítás mikéntjéről nézz meg pár bejegyzést. Ezen az oldalon is többször leírtuk már, szóval azt nem írom le még egyszer! :)

2014. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Mondemből kijövő kábelt bedugod a routerbe és a routerből kivezetsz egy kábelt ami bemegy a gépbe.
2014. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!