Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt írta ki a chrome: It...

Ezt írta ki a chrome: It works! This is the default web page for this server. The web server softver is running but no content has been added, yet. Minden oldalra! Valami megoldás?

Figyelt kérdés
A modenen is minden világít rendesen, de mégsincs internetkapcsolat! Azon is gondolkodtam, hogy lehet az probléma, hogy más helyrõl wifiztem és most nem ismeri fel a laptopot. Nem tudom. :(

2014. júl. 1. 14:01
 1/5 A kérdező kommentje:
*software Bocsi
2014. júl. 1. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Van wifi kapcsolatod? Mármint működik? Router admin paneljét el tudod érni?
2014. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
A hibaüzene az apache webszerver default oldala. Nem fut egy ilyen a gépeden és nincs minden forgalom ráirányítva?
2014. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem saját wifi volt, ezért gondoltam, hogy megzavarta.


Nem tudom. Ezt, hogy lehetne megnézni, hogy rá van-e irányítva?


Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 1. 14:48
 5/5 Tengor ***** válasza:
Pingeld meg a google.hu -t és nézd meg, hogy milyen IP-t ír ki rá! Elvileg 173.194.39.87 v. hasonlót kellene írnia. Ha 192.168... vagy 10.0... kezdetű akkor biztos az átirányítás.
2014. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!