Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldal böngésző ablak ikon?

Weboldal böngésző ablak ikon?

Figyelt kérdés
Van egy e-oldalam, és az lenne a kérdésem, hogy a böngészőben felül az ablaknál, ahol van az oldal neve (én chromot használok) és itt a gyakorikérdéseken például egy kék kérdőjel, oda hogy tudok saját ikont rakni?

2014. júl. 2. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Paradise157 válasza:

Ezt berakod a head közé:

<link rel="ikon" type="image/x-icon" href="ikon.ico" />


És erröl az oldalrol letöltessz egy ikont: [link]

2014. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, viszont az eoldalon belül nincs ilyen beállítás? Mert akkor ezt mindenhová be kéne illesztenem nem? Mert ha csak a nyitóoldalra rakom be, akkor a többi oldalon ugyan úgy nem az lesz...
2014. júl. 2. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy az eoldal hogyan működik, mert sose használtam. Feltételezem, hogy a header nem változik, vagy valahogy megadható neki, hogy ez minden oldalra bekerüljön. Lehet sablonba kell berakni. Nem tudom..
2014. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hűt jó. Mindenesetre köszönöm mindenkinek, a többit megoldom! :D
2014. júl. 2. 10:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó* :D
2014. júl. 2. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lehet php-t futtatni, akkor csinálsz egy header.php fájlt, amiben csak a <head>...</head> rész van, ezt mindegyik oldalba beszúrúd: <?php include 'header.php';?>

És máris csak egy helyen kell szerkesztened a header-t, pl. a fenti favicon-os esetben. Footer-rel ugyanezt eljátszhatod, csak az oldal alján kell beszúrni, és úgy ott pl. egy <div id="footer">...</div> lesz a footer.php-ban.

Úgy trükközöl ezután ahogy akarsz. :)

2014. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!