Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a telefonomon az interneten...

Ha a telefonomon az interneten a Facebook-on vagyok de az "Internet" menüpontba nem vagyok benne attól még jelzi a Chat hogy elérhető vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Oldalt bekapcsolom a telefont hogy lássam a menüt.

A menübe ha megnyomom az "Internet" menüpontot akkor bejön a facebook. Miután befejeztem az fb-zést megnyomom a középső gombot hogy kilépjen a böngészőböl a menübe. (Ha visszalépek a netbe, a facebookot láthatom) Ha nem vagyok belépve a böngészőbe és úgy zárom le a telefont, még mindig láthatják ha elérhető vagyok?



2014. júl. 2. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy teljesen értem a problémádat :D

Ha megnyomod az "Internet" ikont, akkor bejön a facebook. Vagyis nincs feltelepítve a telódra facebook alkalmazás, hanem a böngészőn keresztül facebookozol. Eddig oké.


Ha megnyomod a telefon középső gombját, akkor nem kilépsz a böngészőből, hanem bezárod a böngészőt, ami nem ugyanaz. Ha csak bezárod, attól még az ugyanúgy fog futni a háttérben, mint ha fent lennél facebookon, csak te nem fogod látni a böngészőt, mert bezártad.


Ezek alapján kérdésedre a válasz: ha nem vagy belépve a böngészőbe (vagyis teljesen kiléptél belőle, nem csak bezártad a középső gombbal), akkor elvileg nem fogják látni, hogy elérhető vagy.

2014. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen.. elég furán írtam le de nem értek az ilyen új telókhoz ezért nem tudtam jól megfogalmazni de most már 100%-ban értem.. szóval kösz :D
2014. júl. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!