Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány éves kortól lehetek...

Hány éves kortól lehetek YouTube-partner, illetve addig hogy működik a rendszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Mint leírtam, az érdekel, hány éves kortól lehetek YT-partner? 18 éves koromig nem tudok hozzá AdSense-fiókot csatolni, ahogy olvastam. Addig megoldható, hogy pl. szülőknek küldjék? Olvastam erről az egészről a hivatalos "tájékozatóban", de nem találtam erről semmit.:( (nem mondom, biztos van, de én nem találtam.)


Plusz.. Úgy tudom, nem kell megvárni, míg megkeresnek, magamtól is lehetek partner. Igaz ez?


Előre is köszönet a válaszokért. :)



2014. júl. 8. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Érdekelt volna hány éves vagy....őszintén szólva, elnézve a gyermekvloggerek csodás alkotásait, én lehet 18 éves korig nem is engedném, hogy bárki bármit fletöltsön, túl nagy az esélye, hogy csak égeti magát...de ez mindegy, nem kizárt hogy valaki azért fiatalon is cisnál értelmes tartalmat, dehát nem sok ilyet láttam. Azért itt az ember, egyszerre operatőr, vágó, író, rendező, szereplő...nem véletlen van a médiaiparban erre több ember, nem könnyű dolog jót alkotni...


Ok hegyibeszédnek vége


Őszintén szólva tőlem sos ekérték a koromat, bankszámlára volt szükség a dologhoz, az meg volt, oda érkezik a pénz, amikor megvan 20 ezer a bevétel. de a Youtube pl elkéri az ember korát, a korhatáros videók miatt, persze ezt kb. mindenki kamuzza sajna...vagy nem sajna, nehéz eldönteni.

2015. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem tervezem égetni magam, egyébként 14 éves vagyok, és lány, tehát még minecraft és cs videókat sem tervezek. :)

Tulajdonképpen még nincsen konkrét ötletem, csak tervezem, hogy szeretnék majd csatornát. A kérdés kiírásakor egyébként rajzvideókra gondoltam, de ahhoz szerintem még bőven gyakorolhatnék, meg olyanból rengeteg van. Inkább várom, hogy érkezzen a nagy ötlet. :D

Tudom, hogy ilyenkor még bőven nem a pénzzel kéne foglalkozni, de mikor feltettem a kérdést igazából semmit nem értettem, hogy ez hogy működik, mik a feltételei, mennyi idő telik el a "kitöréstől" a partnerségig, vagy egyáltalán hogy van.

Azóta már megértettem.

Köszi szépen a választ is és az infót.


Jaj..és a válaszod első felére reagálva: vannak, akik azért elég jól csinálják, legalábbis szerintem. Például 2Face, ha esetleg majd rákeresel. :)

2015. jan. 5. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendben megnézem, amúgy én is tudok egy példát szerintem CsChanel is tök jó, és jó irányba is fejlődik.


Amúgy a rajz videó nem olyan rossz ötlet, ha jól rajzolsz, elvégre a legnagyobb magyar csatorna is rajzvideós...persze nemzetközi piacra gyárt...én is azt teszem. Örülök, hogy néha lányok is gondolkodnak videózáson, ráadásul nem is a beauty bloggerségen, egyszerűen a magyar youtube már nagyon csúnyán, sztereotipikusan prezentálja, hogy a lányok csak a sminkeléshez értenek, ez fáj...ne legyen így... :(

remélem jön majd a nagy ötlet:) sok sikert!

2015. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ő is jó. Érdekes, hogy pont őt írtad, mert nemrég volt közös videójuk is. :)

Köszi, örülök annak, amit írtál, igazából nem nagyon gondoltam arra, hogy beauty vlogger legyek vagy lehetnék, nem az én világom.

Remélem én is hogy jönni fog az az ötlet, köszi szépen. :)

2015. jan. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!