Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kitörölni a...

Hogyan lehet kitörölni a keresőből az előzményeket, mármint azokat a kifejezéseket, szavakat, amikre rákerestem?

Figyelt kérdés
Konkrétan: a kapu.hu oldalon van egy olyan kis mező,hogy keresés a weben, itt ugye a google keresővel lehet keresni. Itt nem tudok törölni. Régen tudtam,emlékszem rá,hogy nem bonyolult,de a laptoppal egyszerűen nem megy...
2014. júl. 8. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Amióta a chrome-ot frissítették, azóta csak a böngésző előzményeinek törlésével tudod törölni ezeket a megjegyzett dolgokat.
2014. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Szerintem ezen túl vagyok, legalábbis olyat csináltam, hogy a jobb felső sarokban lévő chrome ikonra (3 egymás alatti vonal) kattintottam, majd eszközök, s végül böngészési adatok törlése... de ugyan úgy bent maradtak a szavak.


Nem azt mondom elférnének, de többször ha siettem hibásan írtam be a kifejezést, így van, hogy a gyakori kérdésekből is van vagy 3, youtube-ból is 2-3 stb.

2014. júl. 9. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!