Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online fotokidolgozás, és...

Online fotokidolgozás, és házhozszállítás, lehetséges?

Figyelt kérdés
sajnos felénk nincs foto üzlet ezért szeretnék online fotokidolgozást én feltöltöm a képeket ök kidolgozák és után vételel megkapom.Sajnos eddig ilyen lehtőséget nem láttam az interneten.Esetleg valaki tudd ilyenről.Jó lenne ha elfogadható árba lenne az előhívás is meg a kiszállítás is.Egyáltalán van ilyen?Létszi linkeljetek oldalt ha tudtok.
2010. jan. 7. 10:03
 1/8 anonim válasza:
A rossmannál van ilyen, de a képekért a legközelebbi üzletbe kell menni.
2010. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyet találtam de sajnos közelünkbe csak 50km re van rossman üzlet:(olyan kellene ahol el is küldik postán
2010. jan. 7. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd ma már lehetséges persze, házhoz viszik azt neked nagyon szívesen, csak persze eléág szép pénzt kell érte fizetni. De tudod ma már pénzzel minden lehetséges, online foto pedig főleg!

De azt hiszem a fotomarket.hu még olyat is csinál, hogy sima postán kiküldi neked utánvéttel azt hiszem. És az még nem is rossz minőség annyira, na mert a rossmanosat inkább hagyjuk :)

2010. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

digitcam.hu

ezek is házhoz viszik neked

2010. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sőt most nézem, egy vagon ilyen cég van, nézd meg a neten
2010. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
www.foto.hu
2010. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A rossman 990 ft-os postaköltségért elküldi házhoz a képeket!
2010. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szakacs100 válasza:
100%

Sziasztok

Nézzétek meg a wwww.sooters.hu, vagy a www.kepelohivas.hu oldalakat, nagyon jó a minőség és csomagban ingyenes a szállítás és albumot és egy nagyítást is kaptam ajándékba. Mindenkinek ajánlom.

2010. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!