Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek elkezdjem a...

Szerintetek elkezdjem a videózást?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért teszem fel, mert 13 éves vagyok és tudom hogy ezt a korosztályt "kiközösítik". Főként gameplay csatorna lenne, mert (még) nincs kamerám... NEM LENNÉNEK MINECRAFT VIDEÓK (mert meguntam a Minecraftot...) Értelmes válaszokat kérek, beszólásokat és vitákat nem! :D

2014. júl. 8. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha van bármi ötleted, amivel többet tudsz nyújtani, mint a 200 millió másik gameplay videós.
2014. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha tudsz valami egyedit, érdekeset nyújtani, akkor igen.
2014. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kitalálok valamit :D
2014. júl. 8. 23:37
 4/21 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy gameplay-en belül bármi újat is ki lehetne találni...
2014. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bár ha találsz valami kevésbé ismert, de jó játékot, jó neve van a csatornádnak, normális a hangod (nem ilyen cincogó vagy buz*s), akkor van esélyed. Csak legyen egyedi és azért a géped is legyen normális, hogy nem lowon játszol és bocsánatot kérsz, mert szar a géped. És Mirillis Action-t használj Fraps helyett, kevésbé eszi a gépet.
2014. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A gépem jó, viszi a Far Cry 3-at, GTA 4-et stb... Nem cincogós a hangom xD Már túlestem a mutáláson :D Csatornanévnek a "darkiX"-et képzeltem el.
2014. júl. 9. 13:31
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha lenne egy sorozat amiben creepypastákat és mindenféle paranormális dolgokat mutatnék be, stb? Meg valami olyasmit amiben a mai világ témáiról lenne szó mint pl a pávák (nem az állatok xd) De ha hülye ötlet szóljatok mert nem akarok még egy sz@r csatornát a youtubera a többi mellé.
2014. júl. 9. 13:38
 8/21 anonim ***** válasza:

Látom, hogy azért van önkritikád, ami az egyik legfontosabb tulajdonság a videózásnál, és talán a legnagyobb hiánycikk a kezdőknél.


Arra magabiztos választ nem tudok adni, hogy érdemes-e nekiállnod, amíg nem látok tőled munkát. Szerintem nyugodtan kezdd el, csak készülj fel arra is, hogy negatív visszajelzéseket is kaphatsz. A korosztályodat meg nem "kiközösítik", csak egyszerűen ebben a korban jellemző, hogy az ember elkezd érdeklődni a körülötte lévő világ iránt, formálódik a véleménye, és azt meg akarja osztani másokkal, viszont a kevés tapasztalata, és kiforratlan emberismerete miatt hibákat követ el. Ez igaz a videózásra is, különösen a vlogolásra. Azt tanácsolnám, hogy készíts videókat, ha szeretnél, csak kérd ki az őszinte kritikát, és ismerd fel a hibákat (mert szinte 100%, hogy sok lesz benne). Ezt hívják gyakorlásnak.

2014. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké, értem. Tényleg jó ötlet, megpróbálom. :D Már kész az intro.
2014. júl. 9. 16:03
 10/21 A kérdező kommentje:
És bocsi hogy tőletek kérdezem, magamtól is neki tudnék állni csak nem tudom hogy mit szeretnek jobban a nézők. Az a kérdés merült most fel bennem, hogy legyen-e bemutatkozó videó?
2014. júl. 9. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!