Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért kapok néhány...

Facebookon miért kapok néhány ember szülinapjáról értesítést?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordult már? Először azt hittem, hogy csak azokról kapok értesítést, akik be vannak jelölve családtagként. De ma pl kaptam egy értesítést hogy a pasim exének ma van a szülinapja(ismerősöm facen). WTF? Nem beszéltem vele, nem néztem az adatlapját, nem vágom bizonyos emberekről miért kapok értesítést?

2014. júl. 9. 13:11
 1/3 anonim válasza:
Szerintem azért mert az Ismerősöd ismerőse
2014. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amelyik ismerősöd megadta a szülinapját az adatlapján, és látható számodra, arról kapsz értesítést is. Örülnék én is, ha nem kéne minden évben egy jó héttel a szülinapom előtt "csak én"-re váltani a láthatóságát, szülinapom után meg vissza, hanem csak elég lenne egy olyat aktiválni, hogy "Ne b...sd a spanjaimat az ostoba születésnapommal b+, nem vagyunk óvodások!"
2014. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem csak kiírja a jobb sarokban, hanem konkrét értesítést kapok (pl mint amikor vki hozzászól egy bejegyzsemhez)ilyen a szöveggel: "Ma van XY születésnapja, köszöntsd fel!"
2014. júl. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!