Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálgatnak emberek...

Miért csinálgatnak emberek maguknak folyton új facebookot?

Figyelt kérdés

Facebookon miért csinálják eberek azt hogy hibernálják magukat (legtöbbször nem törlik le!), és rögtön csinálnak egy új profilt, oszt arról jelölgetnek. vannak akik ezt minden évben megcsinálják.

Van itt olyan aki már csinálta ezt?

és miért? "elromlik" az előző profil vagy mi?


2014. júl. 10. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Teleszórja szeméttel, vagy hasonló. Pl. "feltörték" neki, mert az a jelszava, hogy "szerizlekrenátó".


Nem tudom, talán ez is divat a kis idióták között, nem tudhatom, miért nem őket kérdezed? :)

2014. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ezt ensem ertem. 14vagyok de csak 1profilom van hisz akkor qz emberek nem tudjak h hol erhetnek el
2014. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem is ez a gáz, hanem amikor valaki összekoldult jelölős csoportokban csomó embert...aztán zavarja, hogy minden szarral tele van a fala...csinál egy újat, és kiírja hogy jelöljék megint :D

ezek után nem jelölik be, csak 20-an, mert hát a többi ezret eddig se érdekelte, mit írkál ki...és akkor visszamegy a régi profilra, az újat meg otthagyja...van egy srác, legalább már van 6 profilja...és legalább havonta kiírja, hogy jelöljék az újon, mert a régi megszűnik...ezt már vagy 1 éve :D

2014. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nincsenek ilyen ismerőseim és ha javasolhatom, akkor gondolkodj el rajt, hogy neked kellenek-e.

G.

2014. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben, most olyan emberek válaszát szeretném hallani, akik valóban csinálják ezt. Az ő belső motivációikra vagyok kiváncsi.
2014. júl. 12. 00:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd az ismerőseidet, ide többnyire normális válaszadók járnak... :D
2014. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!