Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elérni hogy többen...

Hogy lehet elérni hogy többen megtalálják a videómat Youtube-on?

Figyelt kérdés

Más videóknak a címének vagy témájához kapcsolodó szavaknak a be írásakor a keresőbe szinte azonnal megtalálom amit keresek. Ha én rakok fel egy videót ugyanolyan témába nem találom sehol, és még jobb oldalt se látom ahol a hasonló videóknak kéne lenni. A Youtube kereső tudtommal úgy müködik, hogy minél könyebben megtaláld amit keresel ahhoz nem kell tudnod konkrétan annak a címét csak a témáját. Pl.: Medve lest szeretnél nézni a telodról - Akkor beírod keresőbe hogy medve less kiad egy csomó különböző című videót

- Laci maci után a csapattal

- A málnásban való kutakodás

- Együtt a medvékkel

A cím nem tartalmazza még is megtaláltam, az én videómmal ellentétbe ha egy szót kihagyok a címből (mondjuk egy ( jelet soha az életbe nem találok rá!)



2014. júl. 10. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert rangsorolja a videókat. Minél többen nézik meg, annál feljebb kerül a találatok között. Egy új videótól meg ne várd el, hogy azt dobja ki első találatnak egy zárójelre keresésnél...
2014. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha ez igaz ez egy ördögi kör nem? Ha nem találják meg a videóimat meg se nézik és ha nem nézik meg nem kerül föl a ranglétrán ha nem kerül fel a ranglétrán ... a többit már tudod
2014. júl. 10. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
A keresés nem csak cím alapján, hanem a keresőszók, sőt, a leírás alapján is történik. Másrészt azt ne várd, hogy a youtube kereső alapján leszel nézett. Nézz utána, hogy percenként hány videót töltenek fel. A tied porszemként veszik el köztük. A közösségi médiában való terjesztés nélkül nagyon kicsi az esély arra, hogy a munkád megkapja a megérdemelt figyelmet.
2014. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindegy ... Chuck Norris még így is látta.
2014. júl. 10. 17:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából hamár a pontos nevét írom be akkor sem találom, ha nem látja senki akkor hogyan érjem el hogy többen lássák? Ennek semmi értelme!
2014. júl. 13. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt a leírást (vagy mi a neve) kitöltötted?

Ahogy a #3-as írja, abban is keres a YouTube kereső motorja. Azt hiszem, oda szoktak kulcsszavakat tenni...

Vagy ha máshova kell, akkor mindenképpen töltsd ki a kulcsszavakat.


Egyébként Facebookon és egyéb közösségi helyeken ajánlott terjeszteni a videót a linkjének segítségével...

2014. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen kitöltöttem de sokkal egyszerűbb lenne ha már felsorolná a meglévő kulcsszavakat hogy többi videóval együtt találjanak rá
2014. júl. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!