Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassulhatott be, így...

Mitől lassulhatott be, így hirtelen az internetem?

Figyelt kérdés

Ilyen mikro internet szerűségem van ami azt jelenti, hogy a tetőre van felszerelve ilyen antenna vagy wi-fi szerűség és akkor van itt nem messze ilyen adótorony, ami továbbítja a jelet!

Na most az is igaz, hogy eleve nem olyan gyors az internet, mert, csak 1,5 Mbps a letöltése, de nekem ez bőven elég is volt ezidáig amire használtam!

De körülbelül egy hónapja egyik napról a másikra nagyon lassú lett, van, hogy egy oldalt, 5-6× is újra kell tölteni, amire azt akarom, hogy normálisan behozza, és volt, hogy telefonnal is ezen interneteztem, wi-fi kapcsolton keresztül, igaz még most is tudok csak 7× annyi idő kell neki ami azelőtt gyorsan betöltött (vagy van hogy be sem tölt mert azt jelzi, hogy nincs internet)!

És már néztem ilyen sebesség mérővel is, de ott nem látok semmit sem mert ugyan Úgy 15 Mbps, amúgy a szolgáltató az invitel és már jeleztem a hibát is és azt mondták, hogy nem lassulhatott be, amikor ők ott bent azt lássák, hogy van letöltés addig nem jönnek ki, és azt is mondta ,hogy ha téves a hibabejelentés vagyis nem nálam van a hiba akkor 7 ezer Ft ot kell fizetni!

úgy, hogy nem tudom ,hogy mi lehet a hiba lehet, hogy a kábel vagy az antenna fogalmam sincs!



2014. júl. 10. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
mondjuk már arra is gondoltam, hogy az adótorony és köztem, van van egy elhagyatott hát ahol sok a magad van és van még egy nagyon magas fenyőfa is, hogy lehet, hogy emiatt, de azt azért is zárnám, ki mert, meg van már vagy 3 éve, és eddig nem volt semmi baja csak pont most!
2014. júl. 10. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen messze vagyytok attól az adótoronytól ? nornálisan van a tetőn az az antenna ? lehet hogy azért lassú milyen idő van ott viharos szeles vagy milyen ? de az is igen meglehet legalábbis nekünk az volt a baja hogy az antennának a fejét aszt ami veszi az adód ki kellet cserélni bár nekünk ezt a problémát a szolgáltató megoldotta
2014. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan hol laktok ?
2014. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocs a késői válaszért,de a probléma még mindig fenn áll, hát eddig működött rendesen, na azt meg hogy milyen messzi lakunk a toronytól, kb. 1 km vagy még annyi sincsen!

Igen a múltkorában volt nagyon szeles idő, szerintem azóta lett ilyen pedig a tetőn azt antennát meg is néztem de messziről nem sok minden látszik rajta, de nincsen elferdülve, na mos a torony és közöttünk van egy elhagyatott ház ahol nagy fák vannak, de szerintem ez nem zavarhatja mert előtte is mindig olyan volt, és akkor mégse volt ilyen!

Na most mondjuk az is meglehet, hogy ki kell cserélni, mert már körülbelül 5 éve megvan, és már a hibát is jeleztem de azt mondták ott bent, hogy ott lássák, hogy van letöltés, tehát nem lehet nagy gond így nem jönnek ki, és azt is mondta, hogy ha kijönnek és közben semmi baja akkor 7 ezer Ft ot kell fizetni

2014. júl. 21. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és akkor azt még el is felejtettem mondani, hogy a vihartól valószínűleg még a kábel is megsérült
2014. júl. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!