Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamu FACEBOOK profil?

Kamu FACEBOOK profil?

Figyelt kérdés

Ha csinálok egy kamu Facebook profilt,és arról írok valakinek, akkor az a valaki ki tudja deríteni hogy ki vagyok? Vagy csak a tartózkodási helyemet ahonnan írtam? Vagy szakemberrel IP cím alapján kiderülhet, hogy ki az a valaki aki írt neki? Vagy érdemesebb telefonról csinálni ezt az egészet?

Semmiképp nem derülhet ki, hogy ki írt neki!

Fontos lenne!!! :-) Köszönöm előre is!


2014. júl. 10. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Talán leszbi lánynak akarod magad kiadni, és arra ösztönözni a lányokat, hogy meztelen képeket mutassanak neked?

Komolyan, szánalmas vagy! -.-"

Csinálj NORMÁLIS? EREDETI profilt MAGADRÓL, és NE KAMUZZ!!!

Hamar kiderítik, hogy ki vagy valójában, és ennek nem lesz jó vége!

Telóról is könnyedén kitudják nyomozni, szerintem, úgyhogy NE CSINÁLJ KAMU PROFILT, mert megjárod!

Csak jóindulatból figyelmeztetlek!

2014. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmiről nincs szó, hogy képküldözgetés. Írni akarok valakinek egyetlen egy üzenetet, de az a valaki nem tudhatja meg hogy ki vagyok. :-)
2014. júl. 10. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook NEM mutat IP címet senkinek. Max bűncselekmény esetén a hatóságoknak. IP cím alapján is csak a hatóság tudja lekérdezni az ISP-től a neved.
2014. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ott a pont, #3-as!

Ment a zöld mancs!

2014. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Drága barátom!

Tök mindegy, kinek, mit akarsz kamu profillal üzeneteket küldözgetni, de jobban jársz, ha NEM TESZED MEG!!!

Térj már észhez!

2014. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Ha neked a bíróság és/vagy a börtön a legjobb hely a számodra, mint a normális életstílus és a valódi FB profil, hát azt te érzed...

Ne csinálj baromságot, mert csúnyán megszívod, mint a torkos borz!

2014. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
semmi sértő üzenetet nem akarok neki írni. csak fel akarom nyitni a szemét, igazságot mondani neki, úgy, hogy a nevemet még véletlenül sem tudja meg!
2014. júl. 10. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaaa, már értem :/

Hát akkor miért nem ezt írtad a kérdésed alá a konkrétumhoz, hogy mi a célod a kamu profiloddal? :D

Amúgy sok sikert és kívánom, hogy le ne bukj! :)

2014. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!