Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak szerintem nagyon csúnya...

Csak szerintem nagyon csúnya Follow Anna? Meg kb. az összes magyar youtube-os csaj.

Figyelt kérdés
Talán még a Móni nevű elmegy,de a Barbyesworld-os csaj a Gabi meg az Ehssty is borzasztó rondák.
2014. júl. 11. 05:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Ki a szart érdekel? Nincs jobb dolgod?
2014. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
na jah :D nem tudom azok a gázabb emberek, akik ezeket követik vagy azok, akik szidják őket :D te is csak simán irígykedsz, normális ember simán leszarja őket :D
2014. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerem őket, de rákerestem erre a "Follow Annára" :D hát nem mondom, hogy csúnya, de nem is az esetem. Kb úgy nem is érdekel az egész:D
2014. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
90%
Na ja. Szerintem is nagyon csúnya. Meg az a csipkelány sem szép egy szikrát sem.
2014. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
63%
Egyáltalán nem csúnyák. Bár arra kíváncsi lennék, hogy te milyen gusztustalanul nézhetsz ki, nem igaz, hogy nincs jobb dolgod annál, hogy más lányok külsejét elemezgeted. Meg egy ilyen primitív kérdést, hogyan tudsz egyáltalán feltenni? El tudlak képzelni, hogy 150 kilósan a gép előtt ülsz és zabálod a chipsedet, te idióta.
2014. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Még jó hogy fiú vagyok és 75 kiló te szerencsétlen XD na melyik vagy a felsoroltak közül bányaszökevény?
2014. aug. 1. 13:33
 7/19 anonim válasza:
88%
Ja azt hittem, hogy lány vagy, mert kb. úgy írtál mint egy hisztis ringyó. Egyébként meg egyik sem.
2014. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Aha..egyik sem :D nyugi Annuska mekis zacskó mindig mosolyog!
2014. aug. 1. 19:55
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Anna úgy elmegy, de Ehssty... ha én olyan lehetnék :o szerintem gyönyörű, és Gabi sem olyan csúnya... Elég kritikus vagy, hogy rondának nevezed őket. Vagy csak szimplán bunkó
2014. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
EMBEREKE GYIK SEM CSÚNYA, az más, hogy neked nem az eseted. De az, hogy idejössz a gyakorikérdésekre fikázni, na az szégyen b*szd meg.
2014. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!