Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pesten hol lehet ingyen...

Pesten hol lehet ingyen internetezni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Wifi-vel vagy úgy hogy gondolod?

Wifi-vel főleg mcdo és burger king közelében, vagy valami nagyobb üzletnél, ha meg ilyen "beülős" helyre gondolsz azoknál általában van egy kis összes.

2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Könyvtárban diákoknak egy óra egy százas.
2010. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én régebben, amíg nem volt itthon netem az ELTE-n a "lovardában" neteztem. PErsze ki van írva, hogy kizárólag csak IK-sok használhatják, de hozzám még senki nem jött oda, hogy IK-s vagyok-e.

Később meg jelszót raktak a gépekre, de akinek van IK-s ismerőse, annak ez nem akadály.

Emlékszem az én időmben a fél TTK ugyanazzal a jelszóval lépett be a gépekre. A birka operátoroknak meg fel se tűnt. :)

2010. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utolsóra írom, hogy ma már ez nem annyira jó ötlet. A múltkor (mint valami bűnözőket) vittek ki 3 emberkét, akik közül 1 volt ELTE-s. Diákot is kértek mindegyikőjüktől, a továbbiakat nem tudom, mert nem mentem ki utánuk...

De a lényeg, hogy nem ajánlom.

2010. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, már két éve végeztem... azóta nem jártam ott. De előtte 4-5 évig csak oda jártam.

Egyébként ha bent van mondjuk 100 ember, annak hogy nézik végig mind a diákját egyenként? Vagy már a bejáratnál áll valaki és elkéri? (Csak kíváncsiságból kérdezem.)


Az utolsó évben már én is inkább a saját laptopomat használtam. Pl a Déli tömb aulájában, vagy az Északiban a Gömbaula alatt ingyen van a wifi.


Egy időben jártam az Északi tömb alagsorában a TÁTK-sok géptermébe is. De aztán egy idő múlva ott is bevezették a diákigazolványos rendszert.

2010. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(utolsó előtti vagyok)

Persze nem áll senki az ajtóban, sőt fegyveres őr sincs :-D

De nem is kell. Megnézik, hogy adott felhasználónéven hányan vannak bejelentkezve a terem gépei közül (ez meg elég egyszerű). Megvannak a gépszámok, bemennek, megkeresik az adott számú gépeket, és akkor kiderül a dolog (ált. ritka, hogy egyetlen ember több gépre jelentkezzen be (és kizárólag ő használja), de ha mégis így van, akkor nincs gond).

És persze legalább 20-30 percet gondolom várnak, mert a fenti eset a bejelentkezésük után kb. 1 órával történt. Náluk súlyosbító volt, hogy ráadásul játszottak a gépeken.

2010. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Világos. Na ilyen még pár éve nem volt.


(Ez egy kis off lesz az eredeti kérdéshez:

Egyébként elég igazságtalannak tartom, hogy más szakokon is megkövetelik a számítógép, az internet használatát, sőt még programoznunk is kellett TTK-n, vegyész szakon. Gépterem meg nincs. Illetve volt egy pár négyzetméteres helység, ahol volt 3 gép, amiből általában 2 működött. Ezek kb 20 éves 386-os, vagy 486-os muzeális értéket képviselő gépek voltak, Windows 3.1-es operációs rendszerrel. :S

És ez nem évtizedekkel ezelőtt volt és nem is egy afrikai fejlődő országban, hanem a 2000-es évek második felében, az európai uniós Budapesten. Szégyen!)

2010. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!